معرفی گل, معرفی گیاه

4 گل برتر برای دسته گل تابستانی شما

4 گل برتر برای دسته گل تابستانی شما

همراه سیتی گل باشید در ادامه با معرفی 4 گل برتر برای دسته گل تابستانی شما مطالب و گل های جذابی آماده کرده ایم

تابستان بیش از هر فصل دیگری زمان جسور، روشن و زیبا بودن است.

هنگامی که خورشید می درخشد، هیچ چیزی مانند انفجار رنگ وجود ندارد که شما را در آن حال و هوای شاد “بالاخره تابستان اینجاست” نگه دارد.

به همین دلیل است که می‌خواهیم بهترین گل‌هایی را که باید در دسته گل تابستانی خود بگنجانید، به شما معرفی کنیم. چه برای روشن کردن آن گوشه اتاق، ایجاد یک مرکز زیبا برای مهمانی باغ تابستانی یا صرفاً برای لذت بردن از شکوفه های تابستانی زیبا، در این راهنما شکوفه های عالی را خواهید یافت.

اولین گلی که قصد معرفی دارم گل ادریسی یا هورتانسیا زیبا میباشد

هورتانسیا از دیرباز مورد علاقه تابستان بوده است، با شکوفه‌های ابر مانند آن که سبک بوهمیایی و زرق و برق قدیمی را به هر چیدمان می‌افزاید. آن‌ها در رنگ‌های مختلف موجود هستند (هورتانسیا آبی رنگ مورد علاقه ماست) و به دلیل اینکه مجموعه‌ای از گل‌های کوچک ریز هستند، راه بسیار خوبی برای ایجاد یک دسته گل کامل‌تر هستند.

گل هورتانسیا نماد چیست

گل هورتانسیا

خرید گل هورتانسیا

2 گل صد تومانی (پیونی)

گل پیونی صورتی

گل پیونی نماد چیست

فصل گل صد تومانی زیاد طول نمی کشد (معمولاً برای چند هفته در اوایل بهار و اواخر تابستان در دسترس هستند) اما یکی از مورد انتظارترین زمان های سال برای دوستداران گل است. فهمیدن دلیل آن آسان است – گل صد تومانی ها به طور جدی چشمگیر هستند و به شکوفه های توپی بزرگ با گلبرگ های بالیده باز می شوند.

برای مطالعه بیشتر راجع این گیاه به مقاله تاریخچه گل صد تومانی یا پیونی مراجعه کنید

گل آفتابگردان

گل آفتابگردان نشانه چیست

هیچ چیز مانند گل آفتابگردان تابستان را نمی گوید. شکوفه‌های زرد درخشان و زیبای آن‌ها که شبیه خورشیدهای مینیاتوری هستند، بهترین راه برای ایجاد یک ظاهر آفتابی کلاسیک به دسته گل است. گل‌های آفتابگردان به‌طور طبیعی شادی‌بخش هستند، بنابراین هدیه‌ای عالی برای ارسال به کسی است که به کمی شادی بیشتر در زندگی خود نیاز دارد – یا فقط به عنوان یک هدیه برای خودتان برای شاد کردن خانه‌تان برای فصل جدید.

همچنین اگر قصد خرید گل آفتابگردان کلیک کنید

4 اسطوخودوس

اسطوخودوس معطر فوق‌العاده راهی مطمئن برای رسیدن به کمال دسته گل تابستانی است. رایحه فقط بهشتی و همچنین فوق‌العاده تسکین دهنده است. برای یک دسته گل پر از جذابیت باغ انگلیسی، اسطوخودوس را با گل صد تومانی جفت کنید.

نگاهی به دسته گل های اسطوخودوس یا گل رز و گل صد تومانی معطر ما بیندازید تا اسطوخودوس را در عمل ببینید!

منبع : Top 5 Flowers For Your Summer Bouquet

5/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *