خواص درمانی

راهنمای انتخاب بهترین و مناسبت ترین دسته گل بامعنی مختلف گلها

نحوه انتخاب دسته گل مناسب

گل‌ها یکی از محبوب‌ترین هدایایی هستند که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد، زیرا بسیار متنوع هستند و می‌توان از آنها برای بیان احساسات مختلف، از شادی و قدردانی گرفته تا عشق و همدردی استفاده کرد. اما اگر معنای گل هایی که می دهید یا می گیرید را ندانید چه؟ برای کمک به آن، در اینجا برخی از رایج ترین معانی مختلف گل و گل هایی که آنها را نشان می دهند، آورده شده است.

یاس بنفش

یاس بنفش یکی از عاشقانه ترین گل هاست زیرا نماد عشق در نگاه اول است. آنها همچنین یک انتخاب عالی برای یک رابطه جدید هستند زیرا نشان دهنده معصومیت و پاکی هستند. گل رز یکی دیگر از گزینه های عالی برای یک رابطه جدید است زیرا نماد عشق و اشتیاق است.

گل صد تومانی یا پیونی

گل صد تومانی نماد خوشبختی و ازدواج شاد است. همچنین این گل عاشقانه با معنی است که یک رابطه جدید است. اگر به دنبال گل هایی هستید که نماد عشق هستند، نمی توانید با گل صد تومانی اشتباه کنید.

خرید دسته گل پیونی صورتی

گل ارکیده

شکوفه های ارکیده اغلب به عنوان نماد عشق، تجمل و قدرت دیده می شوند. آنها همچنین می توانند شروع های جدیدی را نشان دهند، که آنها را به انتخابی عالی برای یک گل آرایی رمانتیک تبدیل می کند. با این حال، انتخاب رنگ مناسب برای شکوفه های ارکیده بسیار مهم است ، زیرا هر رنگ معنای متفاوتی دارد. به عنوان مثال، ارکیده سفید نشان دهنده خلوص و بی گناهی است، در حالی که ارکیده صورتی نشان دهنده زنانگی و ظرافت است.

جهت مطالعه بیشتر نحوه خشک کردن دسته گل عروس

ژربرا دیزی

اگر به دنبال گلی رمانتیک هستید که به همسرتان بگوید چه احساسی دارید، به دنبال گل مروارید ژربرا نباشید. این گل شاد در رنگ های متنوعی وجود دارد که هر کدام معنای خاص خود را دارند. به عنوان مثال، گل مروارید قرمز ژربرا نشان دهنده عشق و قدردانی است، در حالی که بابونه زرد نشان دهنده شادی و شادی است. اگر مطمئن نیستید چه رنگی را انتخاب کنید، گل های مروارید ژربرا سفید همیشه یک شرط مطمئن هستند زیرا نماد خلوص و بی گناهی هستند.

میخک قرمز

گل میخک قرمز می تواند نماد عشق عمیق باشد ، در حالی که میخک صورتی نشان دهنده عشق یا تحسین سبک تر است. گل میخک سفید اغلب به عنوان گل مراسم تدفین داده می شود، اما می توان از آنها برای نشان دادن عشق خالص یا شانس استفاده کرد. برای یک رابطه جدید، میخک های زرد یا نارنجی را امتحان کنید تا احساسات شادی شما را نشان دهند، زیرا گل هایی هستند که به معنای یک رابطه جدید هستند.

خرید گل میخک

اسطوخودوس

اسطوخودوس معمولاً با آرامش همراه است، اما آیا می دانستید که این گل بنفش زیبا معانی گل عاشقانه نیز دارد؟ در دوران ویکتوریا، دادن اسطوخودوس به یک زن به این معنی بود که شما می خواهید رابطه را به جلو ببرید. بنابراین، اگر در یک رابطه جدید هستید و می خواهید پیام روشنی از نیت خود ارسال کنید، یک دسته گل اسطوخودوس بفرستید.

آماریلیس

آماریلیس

گل آماریلیس

گل آماریلیس یک انتخاب محبوب برای کسانی است که در یک رابطه جدید هستند. معنای شکوفه آماریلیس اغلب به عنوان نشان دهنده قدرت عشق و اراده در نظر گرفته می شود . آماریلیس همچنین می تواند نماد زیبایی، ظرافت و زنانگی باشد. اگر به دنبال گلی هستید که همه این موارد را نشان دهد، آماریلیس یک انتخاب عالی است.

گل آفتابگردان

گل آفتابگردان یک هدیه عالی برای یک رابطه جدید است. معنی گل شادی و پرستش است. گل آفتابگردان به وفادار بودن نیز معروف است، بنابراین راه بسیار خوبی برای نشان دادن این موضوع به همسر جدیدتان است که برای مدت طولانی در آن هستید.

خرید دسته گل آفتابگردان

منبع : Choose the Right Bouquet with these Flower Meanings

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *