آیا در تاج گل از گل مصنوعی هم استفاده می شود؟
خیر، سیتی گل تنها از گل های تازه و طبیعی در محصولات استفاده می کند. گل ها هر روز صبح از مزرعه تهیه و طبق درخواست شما آماده سازی می گردد. گل های مصنوعی اگرچه در پایین بودن قیمت تاثیر دارد اما به کیفیت محصول لطمه وارد میکند. رسالت سیتی گل قیمت سودمند در عین حال استفاده از با کیفیت ترین گل های طبیعی است.

آیا میتوانم خریدم را مرجوع کنم؟
گل های طبیعی با توجه به ماهیتشان عمر معینی دارند و از آنجا که گل ها طبق سفارش چیده می شود، امکان مرجوع کردن یک محصول در حالت عادی وجود ندارد، تنها در صورتی خرید شما مرجوع و پول عودت داده می شود که محصول ارسالی با درخواست شما در وبسایت مطابقت نداشته باشد. یعنی محصولی که به دست شما رسیده به لحاظ اندازه، کیفیت، و جنس گل ها با سفارش موجود در سبد خرید حساب کاربری شما همسان نباشد.

آیا ضمانتی برای همسان بودن گل ارسالی با گل موجود در سایت وجود دارد؟
بله، با توجه به تخصص و تجربه سیتی گل عدم تطابق محصول نهایی با عکس موجود غیر ممکن است اما در صورت بروز؛ محصول مرجوع و پول عودت داده می‌شود.

آیا کیفیت گل ها تضمین شده است؟ آیا گل ها تازه هستند؟
گل های موجود در محصولات صبح روز ارسال و به صورت مستقیم از مزرعه چیده می‌شود. اطمینان داشته باشید تازه ترین گل ها از بهترین مزارع پرورش گل برای تمامی محصولات تهیه می شود.

چرا سیتی گل را نسبت به سایر سایت ها فروشگاه ها ترجیح بدهیم؟
امتیاز ما قیمت مناسب، گارانتی ارسال و استفاده از گل های تازه و از مهم ترین ویژگی های سیتی گل سرویس ویژه مشتریان وفادار است به این معنی که در صورت خرید متوالی از وبسایت مشتریان می توانند از خدمات ویژه بهره‌مند گردند.

آیا کیفیت سفارشات با تعداد بالا نیز تضمین می شود؟
بله، تمام محصولات سیتی گل بدون در نظر گرفتن تعداد از کیفیت مناسب برخودارند و گل ها به تعداد مورد نیاز مستقیما از مزرعه تامین می شود.

آیا محصولاتی به غیر از محصولات موجود در سایت دارید؟
تمامی محصولات موجود در سیتی گل در وبسایت درج شده اند. در صورت وجود سفارشی خاص می‌توانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی تماس حاص فرمایید تا در صورت امکان سفارش شما توسط تیم گل آرایی آماده شود.

آیا می توان به درگاه پرداخت سیتی گل اعتماد کرد؟
سیتی گل از درگاه های مورد تایید بانک مرکزی و سایر سازمان های ذیربط استفاده می‌کند تا مشتریان با خیالی آسوده و در شرایطی امن از خرید خود لذت ببرند.

آیا آموزش و یا روشی برای طولانی تر شدن عمر گلها پیشنهاد میدهید؟
در شبکه های اجتماعی سیتی گل به این موضوع پرداخته شده است. همچینین بخش بلاگ سیتی گل با مقاله و ویدئوهای جذاب و به روز، اطلاعات کامل و مفیدی در زمینه آشنایی، نحوه نگهداری و تکیثر گل ها و نیز استفاده از گل در دکوراسیون در اختیار شما قرار می دهد. رسالت سیتی گل رواج فرهنگ استفاده از گل در زندگی هر ایرانی است.

امکان سفارش دسته گلی متفاوت با محصولات موجود، وجود دارد؟
همان طور که در سوال های قبل به این موضوع اشاره شد؛ می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و درخواست خودرا مطرح کنید. در صورت امکان محصول مورد نظر برای شما آماده خواهد شد.

آیا برای روزهای خاص تخفیف ویژه دارید؟ و چطور می توانیم از تخفیفات مطلع شویم؟
بله، سیتی گل برنامه های ویژه ای برای رویدادها دارد که در قالب جشنواره در وبسایت و شبکه های اجتماعی اعلام خواهد شد. برای روزها و برنامه های خاص مانند روز مادر و …. میتوانید از خدمات پیش خرید استفاده نمایید. با این سرویس میتوانید از قیمت مناسب و تحویل محصول به موقع مطمئن باشید.

آیا مشاوره برای خرید هم دارید؟
یکی از خدمات سیتی گل به مشتریان امکان مشاوره با کارشناسان و متخصصان این حوزه در قالب تماس تلفنی و چت آنلاین است. شما ضمن مطالعه مطالب موجود در وبسایت می توانید با واحد پشتیبانی و مشاوره تماس بگیرید. همکاران ما آماده هستند تا مشاوره لازم در خصوص خرید محصول را ارائه نمایند.

آیا امکان پیگیری وضعیت و موقعیت سفارش وجود دارد؟
بله ضمن تماس با واحد پشتیبانی، می توانید وضعیت ارسال را پیگیری کنید.

گل ها به چه صورت ارسال میشوند؟ امکان خراب شدن گل در مسیر وجود دارد؟
گل ها با سیستم لجستیک مدرن و خودرو مخصوص حمل می شوند. امکان خرابی محصول بعید است. ضمن اینکه خدمات امور مشتریان و نیز سازوکار گارانتی تحویل سیتی گل این مشکل را برای شما برطرف نموده است. ضمن اینکه محصول نهایی و ارسالی به تایید شما خواهد رسید.

آیا شما استخدام دارید؟
بله، سیتی گل از تمامی جوانان پویا و خوش فکر و نیز گل آریان و تولیدکنندگان دعوت به عمل می آورد تا رزومه خود را در قسمت همکاری با ما ارسال کنند. تا در صورت نیاز امکان همکاری فراهم گردد.

آیا فقط در ساعات کاری می توان سفارش محصول داد؟
خیر، سیتی گل یک فروشگاه آنلاین اینترنتی است و در هر زمان و هر لحظه امکان سفارش وجود دارد.

آیا برای تحویل باید فردی حضور داشته باشد تا سفارش به او تحویل داده شود و امضا داده شود؟
این امر بسته به نوع سفارش، زمان سفارش و مطابق با درخواست شما متفاوت است. در بعضی محصولات مانند گل های مراسم ترحیم اگر شما شخص مورد تحویل را مشخص ننمایید سفیران سیتی گل سفارش مورد نظر را در مناسب ترین محل قرار داده از آن عکس گرفته و برای شما ارسال می کنند. درباره گل‌هایی که ماهیت هدیه دارند قطعا باید شخصی که محصول به نام او ارسال شده حضور داشته باشد. مگر اینکه سفارش دهنده پیشتر به عدم حضور تاکید کند.

بعد از کنسل شدن سفارش مبلغ چگونه بازپرداخت میشود؟
اگر مشمول سیستم عودت شوید از شما شماره حساب گرفته می شود یا مبلغ به عنوان بستانکار در حساب شما ذخیره می شود.