مراقبت از گیاه

نحوه سفید نگه داشتن هورتانسیا سفید

نحوه نگهداری از هورتانسیا

قبل از سرمایه گذاری در هیدرانسی، ممکن است عاقلانه باشد که کمی تحقیق کنید. فرقی نمی‌کند نحوه مراقبت از ادریسیا ، نیازهای خورشیدی برای هورتانسیا، یا حتی تحمل یا مقاومت در برابر سرما نوع خاصی از ادریسیا باشد، دانستن اینکه قبل از شروع سفر به چه چیزی دچار می‌شوید، ارزش تلاش را دارد.

یکی از پرطرفدارترین سوالات پیرامون هورتانسیا این است که چگونه رنگ آن‌ها را تغییر دهیم، اما اگر نمی‌خواهید رنگ آن‌ها را به هیچ وجه تغییر دهید، اما آن‌ها را رنگ روشنی از عاج که با آن شروع کرده‌اید حفظ کنید، چه؟ کیپ مک کانل، تمام جزئیات را در مورد چگونگی استفاده بهینه از گل های هورتانسیا سفید خود، از انتخاب نوع مناسب برای باغتان گرفته تا اینکه آیا می توانید رنگ آنها را تغییر دهید یا نه، با ما به اشتراک گذاشته است.

آیا هیدرانسیا سفید رنگ را تغییر می دهد؟

پس ادریسی آبی خریدی و صورتی شدند ؟ یا تنوعی با خیره‌کننده‌ترین گلبرگ‌های سرخابی را انتخاب کرده‌اید تا در فصل بعد شاهد تغییر رنگ آن‌ها باشید؟ در حالی که رنگ ادریسی آبی و صورتی تحت تاثیر PH خاک قرار می گیرد، ادریسی سفید بدون توجه به ترکیب خاک، سفید باقی می ماند.

این خبر خوبی برای کسانی است که به دنبال اطمینان از ماندگاری شکوفه های زیبای خود به رنگ عاج هستند. همانطور که گفته شد، با پیشرفت فصل، یک تکامل طبیعی در رنگ آنها وجود خواهد داشت، اما به جای بازی در برابر آن، با در آغوش کشیدن آن بهترین خدمت را خواهید داشت.

گل هورتانسیا سفید

هورتانسیا سفید

مک کانل گفت: «بسیاری از هیدرانسی‌های سفید فصل شکوفه‌دهی خود را با جوانه‌های زرد-سبز روشن شروع می‌کنند که با تغییر فصل به رنگ سفید روشن تغییر می‌کنند.» با نزدیک شدن به پاییز، برخی از گونه‌ها خشک می‌شوند و به رنگ برنزه‌ای سفید قدیمی یا گرم می‌رسند.» او پیشنهاد می‌کند که این شکوفه‌ها را برای کمی جذابیت بصری در فصل زمستان روی گیاه بگذارید یا آنها را به چیدمان‌های خشک شده یا تاج گل‌های پاییزی اضافه کنید.

نحوه انتخاب یک ادریسی سفید

هنگام انتخاب انواع هورتانسیا سفید، با شروع ظاهر، باید به چند نکته توجه داشت. مک کانل گفت: “شما می خواهید به دنبال ادریسی باشید که رنگ خود را حفظ کند، گل های بزرگ و خودنمایی کند و مراقبت از آن آسان باشد.” ساقه‌ها و شاخه‌های قوی بهترین نتایج را به همراه خواهند داشت و شکوفه‌های بزرگ را در حالت عمودی و جلو و مرکز نگه می‌دارند. تعیین نیازهای خورشیدی خود و میزان مراقبتی که مایل به انجام آن هستید نیز فاکتورهای مهمی هستند که باید قبل از انتخاب ادریسی سفید خود در نظر داشته باشید.

خرید هورتانسیا جاودان

بهترین انواع ادریسی سفید

انواع مختلفی از هورتانسیاهای سفید وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید که آیا به دنبال انواع مقاوم به سرما و مقاوم به خشکی هستید یا آنهایی که به سرعت رشد می‌کنند. ادریسی عروسی سفید یک گزینه زیبا برای یک خوشه تاثیرگذار در باغ، یک کاشت برجسته یا یک گل شاخه بریده است.
مک کانل همچنین ادریسی تارا را توصیه می کند

هیدرانسی سفید

گل ادریسی سفید

“یک گل ادریسی با برگ بلوط زیبا که در بهار خوشه های دوتایی سفید خیره کننده ایجاد می کند و در پاییز شاخ و برگ های غنی قرمز رنگی دارد.” و اگر به دنبال چیزی کمی زیباتر هستید، انواع بند توری، از جمله ادریسی Cloud Nine ، گزینه بسیار خوبی هستند. آنها دارای گل های کوتاه در وسط هستند که با گلبرگ های برجسته‌تر احاطه شده اند.

بهترین نوع هیدرانسی مراقبت آسان

برای گونه‌های ادریسی که هم در محیط‌های شهری و هم در محیط‌های روستایی رشد می‌کنند، مقاوم در برابر گوزن هستند مک‌کانل هورتانسیا پانیکولات را پیشنهاد می‌کند. مک‌کانل می‌گوید: «هندراسی خوشه‌ای خوشه‌های مخروطی شکل و شکوفه‌ای را ارائه می‌کند که به دلیل مراقبت آسان، مقاومت در برابر سرما و تحمل خشکی شهرت دارند.

ساقه های قوی در مورد هورتانسیا پانیکول بسیار مهم خواهند بود زیرا گل های سنگین آنها می توانند شاخه ها را سنگین کنند. انواع هیدرانسی خوشه عروسی سفید به دلیل مراقبت آسان خود مشهور است. همچنین باغبانان با شکوفه های فراوان و خودنمایی که در بسیاری از ماه های سال ادامه دارند، پاداش می گیرند

معنی و نماد گل هورتانسیا آبی | خرید گل هورتانسیا

چگونه به بهترین وجه از هیدرانی سفید خود مراقبت کنید

بهترین کاری که می توانید برای هیدرانسی های سفید خود انجام دهید این است که به خوبی از آنها مراقبت کنید . ادریسیا در خاکی با زهکشی خوب و بارور شده شادترین است. در تابستان، آنها عاشق نوشیدن آب خوب و کمی سایه بعد از ظهر هستند، درست مثل همه ما جنوبی ها. آنها را به خوبی آبیاری کنید، فقط تا حد پوسیدگی ریشه آبیاری نکنید.

کوددهی خوب خاک با کودهای آهسته رهاسازی باعث رشد بیشتر می شود و به هیدرنجی شما مواد مغذی لازم برای شادی و سلامتی می دهد. مراقبت خوب از هورتانسیاهای سفید شما باعث می شود که آنها سرزنده به نظر برسند و آن لامپ های زیبای درخشانی را که می خواهید به شما می دهد.

منبع : How To Keep White Hydrangeas White

5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *