معرفی گیاه

محبوب ترین گل ها برای هدیه تولد کدامند؟

گل برای تولد دوست

برای گفتن “تولدت مبارک” گل بفرستید همه تولد دارند! چه کسی 5 ساله باشد یا 85 ساله، هر سال دلیلی برای جشن گرفتن وجود دارد.

تولدها در واقع یک سنت بت پرستی است که از یونانیان باستان آغاز شد. آنها فکر می کردند که به هر فرد روحی داده شده است که از روز تولد بر آنها نظارت می کند. تولدها راهی برای جشن گرفتن این روحیه بود.

مانند بسیاری از سنت های یونانی، رومی ها پس از تسلط بر جهان، آن را ادامه دادند. در نهایت، جشن تولد بخشی از سنت مسیحی شد و متعاقباً در سراسر جهان حرکت کرد.

اما، همه این اطلاعات چه ربطی به خرید گل های تبریک تولد دارند؟

هدیه دادن گل تنها یکی از راه های جشن تولد است. هدیه برای همیشه بخشی از جشن تولد بوده است. این هدایا در اصل در سنت یونانی به روح محافظ فرد ارائه می شد. امروزه هدایایی به عنوان جشن تولد به شخص تولد داده می شود.

گل ها یک هدیه تولد عالی هستند. چه با کسی جشن بگیرید یا نه، هدیه گل تولد واقعاً نشان دهنده توجه شماست. هیچ مکانی بهتر از سیتی گل برای گرفتن گل های تولد وجود ندارد. تیم گل آرایی سیتی گل به میز و دسته های اشتراک ویژه ما به شما کمک می کند تا از هر شخص خاصی در زندگی خود جشن بگیرید.

ده گل برتر تولد قبل از اینکه به طور خاص در مورد آنچه ما در سیتی گل می توانیم برای شما انجام دهیم صحبت کنیم، اجازه دهید به طور خاص به گل های تولد نگاه کنیم. هدیه هر گلی مطمئنا قدردانی می شود. با این حال، برخی از گل ها برای تولد بهتر از بقیه هستند. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گل تولد در تحویل گل تولد ما بخوانید.

در زیر ده انتخاب برتر ما برای بهترین گل های تولد را خواهید دید. ما درباره گل، چرایی محبوبیت آن و هر معانی خاصی که آن را برای جشن تولد ایده آل می کند، بحث خواهیم کرد.

خرید گل تبریک تولد

1) گل رز

هیچ لیستی از گل های برتر برای هر مناسبتی بدون گل رز کامل نمی شود. گل رز یکی از محبوب ترین گل ها در جهان است. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد گل رز حداقل سی و پنج میلیون سال قدمت دارد! گل رز در اصل از چین می آید. با چنین تاریخ طولانی، جای تعجب نیست که این یک گل بسیار محبوب است.

خرید باکس گل رز تولد

باکس گل رز صورتی

گل رز به دلیل شکل متمایز خود شناخته شده است. انواع مختلفی از گل رز وجود دارد، در واقع، به معنای واقعی کلمه، هزاران گونه وجود دارد. گل رز در همه اشکال، اندازه ها و رنگ ها وجود دارد. با این حال، احتمال اینکه هزاران گل رز را در دسته گل تولد پیدا کنید، بسیار کمتر است. شکل کلاسیک همچنان محبوب ترین است. با این حال، تعداد رنگ‌هایی که می‌توان از بین آنها انتخاب کرد، بسیار متفاوت است.

گل رز از نظر معنی گل جالبی است. همه می‌دانند که گل رز با عشق همراه است. اما، آیا می‌دانستید که رنگ رز نوع عشق و معنای کلی نشان داده شده را تعیین می کند؟ درسته. رنگ رز به اندازه خود گل برای معنای آن مهم است. در اینجا چند مورد از محبوب ترین رنگ های رز و معانی آنها آورده شده است.

رز قرمز=عشق پرشور/عاشقانه.
رز صورتی = شیرینی، تحسین و شادی
رز سفید = معصومیت و پاکی.
رز زرد=دوستی

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معنای گل رز مقاله “معانی رنگ گل رز که باید بدانید” مطالعه کنید

با تمام این معانی، می توانید پیام تولد خود را فقط با استفاده از یک گل برای گیرنده منحصر به فرد خود تنظیم کنید. واضح است که گل رز به دلایلی یک گل تولد عالی است.

خرید باکس گل رز

2) گل زنبق

زنبق گل دیگری با شکل بسیار منحصر به فرد است. آنها شش گلبرگ دارند که سه گلبرگ آنها به سمت بیرون می افتند و سه گلبرگ در حالت ایستاده قرار دارند. شما می توانید از عنبیه های ریش دار یا بدون ریش نیز انتخاب کنید. به طور معمول، عنبیه بنفش یا آبی بود. با این حال، امروزه رنگ های بسیار بیشتری در دسترس هستند.

زنبق نام خود را از اساطیر یونان گرفته است. زنبق نام الهه رنگین کمان است. او پیام آور خدایان بود.

زنبق یک گل تولد عالی برای افراد جسور و منحصر به فرد است. عنبیه در میان جمعیت خودنمایی می کند. با دادن گل زنبق به عنوان گل تولد، به عزیزتان می گویید که قوی و منحصر به فرد هستند و در عین حال زیبا و چشمگیر هستند.

عنبیه چند معنی مختلف دارد. بیشتر اوقات، زنبق با امید و خرد همراه است. این معانی مربوط به ارتباط گل با الهه زنبق است.

3)گل لیلیوم

به 80 تا 100 گونه گل سوسن می گوییم. همه این گونه ها متعلق به جنس Lilium از خانواده Liliaceae هستند. نگران نباشید، بعداً مسابقه ای در مورد این اطلاعات وجود نخواهد داشت. ما اطلاعات علمی در مورد سوسن را برای نشان دادن تنوع زیاد در این گل درج می کنیم.

لیلیوم روز، لیلیوم های عید پاک و غیره همگی “لیلیوم های واقعی” در نظر گرفته می شوند. این گونه ها دارای بخش های شش گلبرگ به شکل ترومپت هستند. گونه های دیگر سوسن ممکن است با شکل کلاسیک سوسن متفاوت باشد. ترکیب های رنگی به ظاهر بی نهایت برای لیلی وجود دارد.
هر نوع زنبق یک گل تولد عالی می سازد. تنوع بسیار زیادی در این گل وجود دارد که تقریباً تضمین می‌شود که یکی را که دوست دارید پیدا کنید. زنبق همچنین نشان دهنده شادی و مثبت بودن است. گل های دیگری که تا این حد شاد باشند بسیار کم هستند. اگر می خواهید روز تولد افراد را شاداب کنید، باید یک چیدمان زنبق را به او هدیه دهید.

همچنین بیشتر بخوانید : نحوه کاشت، رشد و مراقبت از لیلیوم

4) گل ارکیده

آیا گلی عجیب تر از ارکیده وجود دارد؟ ما اینطور فکر نمی کنیم.

خرید گل ارکیده

گل ارکیده صورتی

ارکیده یکی دیگر از انواع گل با تنوع بسیار زیاد است. تخمین زده می شود که 25000-30000 گونه ارکیده در جهان وجود دارد! یک سوم از آنها در مناطق استوایی یافت می شوند. با این حال، ارکیده ها در هر نقطه از زمین رشد می کنند. دانه وانیل حتی از یک ارکیده می آید!

با تعداد زیاد ارکیده ها، شما فکر می کنید که آنها معانی مختلفی دارند. ارکیده چند معانی مختلف دارد، اما نه به اندازه ای که حدس می زنید. اغلب از ارکیده برای نماد زیبایی، قدرت و تجمل استفاده می شود. اگر فرد تولدی عاشق چیزهای لوکس یا عجیب و غریب است، پس حتما باید یک ارکیده تولد از سیتی گل به او هدیه دهید.

همچنین اگر قصد خرید ارکیده دارید کلیک کنید

5) گل همیشه بهار

با تمام گل های درخشان در این لیست، گل همیشه بهار ممکن است نامناسب به نظر برسد. گل همیشه بهار گلهای رایج باغ در سراسر ایالات متحده است. این گل های چند گلبرگ در اندازه ها و شکل های مختلفی وجود دارند. آنها اغلب قرمز، نارنجی یا ترکیبی از این دو رنگ هستند.

بله، گل همیشه بهار یک گل معمولی است. اما، رنگ‌آمیزی و مفید بودن آن – گل همیشه بهار یک گل خوراکی است – آن را به یک مکمل عالی برای هر دسته گل تولد تبدیل می‌کند. بیهوده به این گل ها “علف خورشید” نمی گویند.

گل همیشه بهار رایج است، اما خسته کننده نیست. این یک نوع گل قابل توجه و در چهره شماست. این یک گل تولد عالی برای آن دسته از افرادی است که شور و اشتیاق زیادی در زندگی خود دارند.

6) گل آفتابگردان

صحبت از یک گل شاد و جسور در ارتباط با خورشید است، بیایید در مورد آفتابگردان صحبت کنیم. Sun دقیقاً به نام خود آنجاست. بله، اندازه ها و رنگ های زیادی برای آفتابگردان های مدرن وجود دارد. با این حال، این گل بیشتر با ساقه های بزرگ و گل های بزرگ زرد و سیاه همراه است.

گل های آفتابگردان در هر اندازه یک دسته گل تولد عالی می سازند. این گل بیشتر با پاییز مرتبط است. بنابراین، استفاده از آن در جشن تولد پاییزی ایده آل است. چرا جذابیت پاییزی را در جشن تولد یکی از عزیزان خود وارد نکنید؟

همانطور که ممکن است حدس بزنید، گل آفتابگردان معانی بسیار مثبت زیادی دارد. آنها معمولاً برای نماد پرستش و وفاداری استفاده می شوند. چه گل خوبی برای استفاده در دسته گل تولد!

خرید گل آفتابگردان

7) گل ژربرا

ژربرا بخشی از خانواده دیزی است. نام خود را از Traugott Gerber، گیاه شناس و پزشک قرن هجدهم گرفته است. گاهی اوقات می بینید که گل مروارید ژربرا به آن دیزی آفریقایی می گویند.

ژربراها معمولاً دارای گلبرگ‌های فراوان و شکل کلی دیزی هستند. آنها با طیف گسترده ای از رنگ ها عرضه می شوند. خود گلها متوسط ​​تا بزرگ هستند. آنها برای افرادی که گل رز یا زنبق سنتی نمی خواهند، افزودنی عالی برای دمنده هستند.

همه اعضای خانواده دیزی نماد بی گناهی و پاکی هستند. گل مروارید ژربرا به دلیل رنگ‌های زیاد، معنای شادابی نیز دارد. اگر می‌خواهید یک دسته گل تولد برای لبخند زدن کسی انتخاب کنید، مقداری ژربرا در آن قرار دهید.

8) گل لاله

لاله صورتی نماد چیست

لاله یک گل نسبتاً محبوب برای اکثر موقعیت ها هستند. آنها به ویژه با فصل بهار مرتبط هستند. برای تولد در بهار، نمی توانید با یک دسته گل لاله اشتباه کنید.

لاله ها شکل فنجانی بلندی دارند. آنها در حال حاضر در رنگ های مختلف هستند. با این حال، قرمز، صورتی، سفید و زرد سنتی ترین رنگ های لاله هستند. این گل ها در کوه های تین شان وحشی بودند . تا سال 1055 آنها در استانبول کشت شدند. در حالی که تاریخچه گل لاله به اندازه گل رز نیست، مدت زیادی است که وجود داشته است.

لاله علاوه بر ارتباط با فصل بهار به معنای عشق کامل است. آنها یک گل ایده آل برای هدیه دادن در تولد نزدیک ترین عشق های زندگی شما می سازند.

برای مطالعه بیشتر “معرفی نماد و نحوه نگهداری و کاشت گل لاله” | خرید گل لاله

9) زبان در قفا

زبان در قفا برج های بلندی از گل های آبی-بنفش هستند. هر رشد از تعداد زیادی گل کوچک تشکیل شده است. آنها به هم می پیوندند تا ساقه های بزرگ و قابل توجهی را ایجاد کنند که می تواند بر یک دسته گل تولد غالب شود.

زبان در قفا نام خود را از Tudors گرفته اند. پنجه (یا خار) یک لک لک بسیار شبیه به گل است. امروزه، خرطومی در رنگ‌های مختلف موجود است. هر کدام معنای خاص خود را دارد. با این حال، به طور سنتی، خرچنگ نشان دهنده دوستی و ستایش است. اینها گلهای بسیار خوبی برای قرار دادن در جشن تولد برای یک دوست صمیمی هستند.

10) گلایول

و بالاخره گلایول وجود دارد. گلادیول ها نوع دیگری از گل های ساقه ای بزرگ هستند. ساقه‌های گلایل از گل‌های کوچک‌تری درست مانند گلابی تشکیل شده است. گل گلایول فقط شکلی متفاوت از خرطومی دارد. اما هر دو یک گل آرایی بسیار چشمگیر را ایجاد می کنند.

شاید متوجه شده باشید که نام گلادیول چقدر به گلادیاتور نزدیک است. این شباهت دلیلی دارد. گلها به اندازه گلادیاتورهای روم باستان چشمگیر و دراماتیک هستند. اگر در زندگی خود فردی شبیه به گلادیاتور دارید، در روز تولدش به او گلادیول بدهید.

خرید کیک تولد

سخن نهایی

گل آرایی روز تولد لازم نیست فقط یک گل یا چیدمانی که فقط از یک گل تشکیل شده است به یک فرد تولد بدهید. در عوض، باید چندین گل را با هم در یک دسته گل تولد ترکیب کنید.

خرید عمده گل از ما در سیتی گل راهی عالی برای دریافت اجزای چیدمان تولد خود با قیمت مناسب است. گل ها و رنگ های مورد نظر خود را انتخاب کنید. تازه ترین و ماندگارترین گل های موجود را دریافت خواهید کرد. آن‌ها تضمین می‌کنند که ترتیب تولد شما را به نمایشی تبدیل می‌کنند
اگر فکر ایجاد چیدمان تولد خود شما را می ترساند – یا به نظر کار زیاد است – مشکلی نیست. یکی از گل آرایی های تولد متعدد ما را انتخاب کنید. شما می توانید از طریق پیشنهادات فعلی ما در اینجا جستجو کنید.

منبع :What Are the Most Popular Birthday Flowers

نام چند گل برای هدیه دادن جشن تولد

گلهای زیبا برای هدیه دادن عبارتند از گل ارکیده ، لیلیوم ،گل همیشه بهار ، گل زنبق گل لاله گل بابونه و همچنین گل آفتابگردان میباشد

دسته گل آفتابگردان مناسب هدیه تولد میباشد؟

گل های آفتابگردان در هر اندازه یک دسته گل تولد عالی می سازند. این گل بیشتر با پاییز مرتبط است. بنابراین، استفاده از آن در جشن تولد پاییزی ایده آل است. چرا جذابیت پاییزی را در جشن تولد یکی از عزیزان خود وارد نکنید؟ همانطور که ممکن است حدس بزنید، گل آفتابگردان معانی بسیار مثبت زیادی دارد. آنها معمولاً برای نماد پرستش و وفاداری استفاده می شوند. چه گل خوبی برای استفاده در دسته گل تولد!

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *