معرفی گل

بهترین گل مناسب برای پسر ها جهت هدیه

گل مناسب برای پسر ها

اگر بخواهیم واقع بین باشیم انتخاب گل مناسب برای پسر ها خیلی سخت‌تر و پیچیده‌تر از گلی است که میخواهیم برای یک خانم و دختر در نظر بگیریم. بیشتر پسر ها حوصله مراقبت از گل و روحیه لطیف زیبایی پسندانه دختر ها را ندارند و بعلاوه معانی و مفاهیم گیاهان برایشان اهمیت چندانی ندارد. اما با همه این اوصاف تعدادی از گل ها هستند که هر پسر و مردی میتواند با آن ارتباطی عمیق برقرار کرده و لبخند رضایت روی لبانش نقش ببندد.

در این مطلب تعدادی از بهترین گل های مناسب برای پسر ها جهت هدیه دادن را معرفی کرده ایم.

1- رز جاودان ; بهترین گزینه برای پسر های کم حوصله

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم درصد زیادی از پسر ها حوصله یا وقت کافی برای مراقبت کردن از گیاهان و گل های مختلف را ندارند. به همین دلیل خرید رز جاودان میتواند بهترین گزینه باشد که هیچ مراقبت خاصی نیاز ندرد و تنهای باید یک جای مناسب برای گذاشتن باکس زیبای گل پیدا کرده و تا سالها از تماشای آن لذت برده و خاطرات این هدیه ماندگار را مرور کند.

رز جاودان

هدیه خاص برای پسرها

گل رز جاودان در رنگ ها و طرح های مختلفی طراحی و در اختیار افراد گذاشته شده است که با وارد شدن به بخش دسته بندی رز جاودان و یا کلیک کردن بر روی بخش مشخص شده در متن پاراگراف بالا میتوانید تمام محصولات مرتبط را ببینید. یکی از رنگ های مورد علاقه پسر ها در این دسته بندی رز جاودان مشکی میباشد که گزینه اول آقایان مخصوصا دهه 70 و 80 برای انتخاب در هر زمینه ای است.

2- درختچه هورتانسیا ; جذابیت ابدی برای میز کار آقایان

درختچه های هورتانسیا یکی از انواع گیاهان خاص و شگفت انگیزی هستند که ماندگاری چند ساله دارند که تا 8 سال میتوانند بدون مراقبت خاصی باقی مانده و آسیبی نبینند. مانند مورد قبلی که اشاره کردیم این گزینه هم برای آقایانی که وقت و حوصبه رسیدگی به گیاه را ندارند اما دوست دارند میز کاری زیبا و جذاب داشته باشند گزینه جالب توجهی است.

مطمئن باشید خرید درختچه هورتانسیا جاودان میتواند خوشحال‌کننده ترین گلی باشد که یک پسر از هر شخصی هدیه میگیرد. بسته بندی و باکسی که سیتی گل برای این درختچه های ماندگار در نظر گرفته و طراحی کرده است از هر نظر ایمن بوده و با ضربه های جزئی دچار شکستگی نمیشوند. بعلاوه دیزاینی که برای باکس های درختچه جاودان انجام شده تمام سلیقه ها را در بر گرفته و با مشاهده دسته بندی این محصول، شگفت زده خواهید شد.

گل برای کادو به پسر ها

3- گل آفتابگردان مناسب برای هدیه دادن به پسر ها

پسر ها به دلیل علاقه بیش از حدی که به تخمه آفتابگردان مخصوصا در هنگام تماشای مسابقات هیجان انگیز فوتبال دارند، گل آفتابگردان را نیز کاملا نا خوآگاه دوست دارند. اگر از یک پسر یا مرد بپرسید چرا گل آفتابگردان را دوست دارید شاید دلیل آن را نداند، اما اگر همان لحظه یک کاسه تخمه آفتابگردان را هم برایش مهیا کنید دلیل را درک خواهد کرد.

هدیه دادن گل آفتاب گردان به پسر ها علاوه بر جنبه علاقه ای که آقایان به این گل دارند، جنبه زیبایی هم خواهد داشت. اگر شما تیم و گل فروشی خوش سلیقه ای مثل سیتی گل را برای پیچیدن و دیزاین کردن دسته گل آفتابگردان خود انتخاب کنید در نهایت خواهید دید که یک دسته گل آفتابگردان با ترکیب چند بامبود و گل های ریز زیبای دیگر چقدر جذاب و خیره کننده میشود.

در نهایت خرید گل مناسب برای پسر ها جهت هدیه دادن در مناسبت های مختلفی از جمله تولد، روز مرد یا ولنتاین میتواند چالش ها و جذابیت های خاص خود را داشته باشد و ذهن خریدار با وارد یک درگیری زیبا و خاص کند. اما این گزینه هایی که به شما معرفی کردیم بدون شک از بهترین انتخاب های شما میتوانند باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *