معرفی گل, معرفی گیاه

معانی رنگ گل رز روز ولنتاین

گل رز برای ولنتاین

با گل های رز با رنگ های مختلف بگویید: «دوستت دارم»، «از تو سپاسگزارم» یا «فکر می کنم تو خاص هستی».

معنی گل سرخ

آنچه می گویند: “دوستت دارم.”

گل رز قرمز

گل رز قرمز نشانه چیست

اگر فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، شعرها و نمایشنامه‌ها چیزی به ما آموخته‌اند، این است که گل رز قرمز نماد عشق عمیق، پرشور و عاشقانه است. به عنوان محبوب ترین گل فروخته شده در روز ولنتاین، دادن یک دسته گل رز قرمز به کسی نشانه واضحی است که شما به حشره عشق مبتلا شده اید. خرید گل رز قرمز

معنی رز صورتی کمرنگ

آنچه آنها می گویند: “من از شما قدردانی می کنم.”

یک دسته گل رز صورتی روشن می گوید: “من از هر کاری که برای من انجام می دهید قدردانی می کنم.” طبیعت ملایم رزهای صورتی کم رنگ آنها را به هدیه ای عالی برای مادران، خواهران و دوستان نزدیک تبدیل می کند.

معنی رز صورتی روشن

آنچه آنها می گویند: “از اینکه در زندگی من هستید سپاسگزارم.”

رزهای صورتی تیره انتخابی عالی برای دوستان صمیمی در روز ولنتاین هستند، زیرا نماد شادی، قدردانی و قدردانی هستند.

مطالعه بیشتر “گل رز صورتی + تاریخچه و کاربردهای رز صورتی

معنی گل رز بنفش

آنچه آنها می گویند: “من همیشه می دانستم که شما یکی هستید.”

اگر شما و عزیزتان کتاب داستان دارید، عشق در نگاه اول عاشقانه، گل های رز بنفش برای شما هستند. با پیوندهایی با اشراف و سلطنت، رزهای بنفش به کسی که دوستش دارید می گوید که او مهمترین زن زندگی شما و ملکه شماست.

خرید گل رز جاودان بنفش

معنی رز آبی

آنچه آنها می گویند: “شما خاص و منحصر به فرد هستید.”

گل رز آبی بسیار کمیاب است زیرا به جای رشد طبیعی، مهندسی شده است. به همین دلیل، هدیه دادن رز آبی به کسی به آنها می گوید که آنها منحصر به فرد، بی نظیر و واقعا خاص هستند.

جهت مطالعه بیشتر “معرفی گل رز آبی

معنی گل رز زرد

آنچه آنها می گویند: “تو دوست خوبی هستی.”

با کمک چند گل رز زرد به بهترین دوستت بگو هیچ کس دیگری نیست که ترجیح می دهی به جز او در کنارت باشد . رفتار آفتابی و نگرش مثبت گل رز زرد بهترین هدیه برای هر کسی است که به او اهمیت می دهید.

معنی رز نارنجی

آنچه می گویند: “دارم عاشقت می شوم.”

اگر می خواهید رابطه خود را با کسی از دوستی به عشق تبدیل کنید، با یک دسته گل رز نارنجی به آن اشاره کنید. با گل های رز زرد نشان دهنده دوستی و رزهای قرمز نشان دهنده عشق، رزهای نارنجی به عنوان پل ارتباطی دوستان به عاشقان در نظر گرفته می شوند.

جهت مطالعه بیشتر “گل رز نارنجی نماد چیست

معنی رز سفید

آنچه آنها می گویند: “تو برای من یکی هستی.”

آه، عشق جوان. اگر فکر می‌کنید فرد مورد نظر خود را پیدا کرده‌اید، اما هنوز در شروع رابطه کمی زود است، یک دسته گل رز سفید زیبا و کلاسیک برای او بفرستید

معنی رز سیاه

چه می گویند: این یکی جای بحث دارد.

گل رز سیاه یکی از معدود رنگ های رز است که دارای چندین معانی، گاهی متناقض است. در حالی که برخی معتقدند گل رز سیاه نماد پایان یک رابطه است، برخی دیگر آنها را منحصر به فرد و نماینده اشتیاق و شهوت می دانند. گل رز سیاه همچنین در داستان ها به عنوان ارتباط نزدیک با جادوی سیاه یا تاریک نشان داده شده است.

در حالی که معمولاً اشتباه کردن در ارسال گل رز غیرممکن است، ممکن است بخواهید قبل از سفارش گل رز با شریک زندگی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که او از هدیه قدردانی می کند.

خرید گل رز جاودان مشکی

کلیدوسکوپ به معنی گل رز

آنچه آنها می گویند: “تو برای من همه چیز هستی.”

به دنبال راهی برای شکستن سنت هستید، در حالی که همچنان سرگرم کننده و پرشور هستید؟ بیشتر از گل رزهای کالیدوسکوپی نگاه نکنید ! رزهای کالیدوسکوپی با اندکی از هر رنگی در گلبرگ‌هایشان به همسرتان می‌گویند که همزمان بهترین دوست و معشوق شما هستند، مورد قدردانی و احترام قرار می‌گیرند، و مهم‌تر از همه، منحصربه‌فرد هستند.

با دانش جدید خود در مورد معانی رنگ رز، می توانید روز ولنتاین را به روش های بسیار دوست داشتنی جشن بگیرید! گل رزهای تازه و زیبا برای روز ولنتاین را در هر اندازه و سایه ای پیدا کنید که با عشق چیده شده و آماده غافلگیری شخص خاص شما است!

منبع : Valentine’s Day Rose Color Meanings

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *