درباره سیتی گل

سیتی گل با نام قبلی گلسرای بهشت فعالیت خود را از سال ۹۹ شروع کرده است و سعی در برطرف کردن نیاز های شما در سریعترین و بهترین کیفت ممکن می کند. اگر قصد خرید ارزان انواع گل و گیاه آپارتمانی و زینتی را دارید می توانید بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید.​ ما برای فضای زندگی و شغلی شما محصولات گل منحصر به فردی در نظر گرفته‌ایم و در کنار آن برای هر نوع مراسم و رویداد، خاصه رویدادهای مربوط به مشاغل و مناسبت‌های شادی و غم؛ محصولات و سرویس‌های خاصی تدارک دیده‌ایم.

ما در سیتی گل در حال تلاش هستیم تا بتونیم تا جای ممکن از محصولات ایرانی که برای هموطنانمون اشتغال ایجاد کرده استفاده کنیم و با این کار کمک کوچکی به اشتغال‌زایی و اقتصاد این افراد کرده باشیم

چرا سیتی گل؟

صرفه جویی در زمان:
زمان ارزشمندترین دارایی هر فرد است اما در ازدحام زندگی امروز، همه با کمبود آن مواجه‌اند. سیتی گل شرایطی را به وجود آورده که شما می توانید در کمترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید و از ساعات زندگیتان بهره بیشتری ببرید.

قدرت انتخاب آگاهانه:
هدف از خرید گل صرفا هدیه کردن یک شی نیست، یکایک ویژگی های گل دربردارنده پیامی هستند که با انتخاب اشتباه گل، پیام نیز به درستی منتقل نخواهد شد. سیتی گل با مشاورین متخصص خود امکان انتخاب هوشمندانه را به شما تقدیم می کند.

ضمانت بازگشت:
خرید با گارانتی بازگشت، باعث آرامش خاطر شما می شود. سیتی گل جهت تکریم مشتریان، ضمن اطمینان از کیفیت بالای محصولات، خود را متعهد می داند که در صورت بروز هرگونه مشکل، محصول را مرجوع کرده و وجه را تماما مسترد کند.

و در نهایت :

سیاست این مجموعه همواره بر این چهار شرط استوار است:

۱- رضایت کامل مشتری
۲- تازگی و طراوت گل‌های ارسال شده
۳- ارائه بهترین و متناسب ترین چیدمان و طراحی گل‌ها
۴- ارائه بهترین و مناسب‌ترین قیمت بر مبنای فصل گل‌ها