سوالات متداول

هزینه ارسال محصولات در تهران و کرج چقدر است؟

هزینه ارسال با پیک در تهران 85 هزار و کرج 180 هزار و تحویل سریع و سه ساعته در تهران 150 هزار میباشد

چگونه سفارش خود را لغو کنیم؟

 متاسفیم که می شنویم می خواهید سفارش خود را لغو کنید! درخواست لغو را می توان از طریق تماس با ما از طریق تلفن انجام داد. توصیه می کنیم در اسرع وقت تماس بگیرید تا ببینید آیا امکان لغو یا جایگزینی برای سفارش شما وجود دارد یا خیر. با اخطار معقول، ما می توانیم در صورت درخواست فوراً لغو سفارش را انجام دهیم. لطفاً توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است لغو امکان پذیر نباشد.

آیا می توانم بجای آنلاین تلفنی سفارش بدهم؟

وب سایت ما در سیتی گل برای کمک به خریداران برای سفارش گل با سهولت خدمات 24 ساعته طراحی شده است. اگر ترجیح می‌دهید از طریق تلفن سفارش دهید یا می‌خواهید در هر زمانی در طول تجربه خرید خود با ما صحبت کنید، ما تیمی در محل داریم و آماده کمک هستیم. از طریق تلفن 09102233169 هرروز هفته از ساعت 8 صبح تا 13 بعد از ظهر با ما تماس بگیرید .

برخی از شکوفه ها بسته هستند آیا طبیعی است؟

بله، طبیعی است. هدف ما حفظ استاندارد بالای کیفیت و ارائه تازه‌ترین گل‌های ممکن است تا اطمینان حاصل شود که هدیه شما طول عمر بیشتری دارد. در ادامه استانداردهای تازگی ما، برخی از شکوفه ها ممکن است به شکل جوانه برسند که به شکوفه های کامل زیبایی که به صورت آنلاین نشان داده شده است تبدیل می شوند. اگر گل های شما به شکل غنچه بسته رسید، نگران نباشید، به این معنی است که آنها بسیار تازه هستند. به آنها فرصت دهید تا شکوفا شوند و زیبایی واقعی خود را در کوتاه ترین زمان نشان خواهند داد! لطفاً به خاطر داشته باشید که هیچ دو گلی یکسان نیستند و هر کدام با سرعت خاص خود رشد می کنند.

آیا مشاوره برای خرید هم دارید؟

یکی از خدمات سیتی گل به مشتریان امکان مشاوره با کارشناسان و متخصصان این حوزه در قالب تماس تلفنی و چت آنلاین است. شما ضمن مطالعه مطالب موجود در وبسایت می توانید با واحد پشتیبانی و مشاوره تماس بگیرید. همکاران ما آماده هستند تا مشاوره لازم در خصوص خرید محصول را ارائه نمایند.

امکان سفارش دسته گلی متفاوت با محصولات موجود، وجود دارد؟

همان طور که در سوال های قبل به این موضوع اشاره شد؛ می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و درخواست خودرا مطرح کنید. در صورت امکان محصول مورد نظر برای شما آماده خواهد شد.

خرید گل چه شکلی است؟

در فروشگاه اینترنتی سیتی گل محصولات متنوعی موجود هستند که با انتخاب گل مدنظر و افزودن به سبدخرید و در صفحه تکمیل اطلاعات مشخصات کامل گیرنده را وارد نمایید.

چرا قیمت گل اینقدر متغیر است؟

ممکن است برخی از دسته‌های گل یا انواع تک گل مانند گل رز در تعطیلات رسمی و روزهای مهم فروش گل مانند تعطیلات عمومی، روز ولنتاین، بسته شوند. روز پدر و روز مادر، قیمتی بالاتر از همان دسته گل یا گل در هر دوره دیگری نشان می دهد. این همچنین می تواند بر اندازه دسته گل های نشان داده شده تأثیر بگذارد.

چقدر سریع می توانید تحویل دهید ؟

قبل از ساعت 13:00 اگر سفارش دهید و سفارش شما همان روز تحویل داده می شود. امکان تحویل در روز جمعه امکان پذیر میباشد.

چطور می توانم پرداخت کنم؟

فروشگاه اینترنتی سیتی گل دارای دو درگاه پرداخت مطمئن اینترنتی و یا میتوانید با گزینه کارت به کارت هزینه سفارش را مستقیم واریز نمایید

جدول زمانی تحویل سفارشات به چه صورت است؟

تمام روز هفته | 9 صبح تا 16

آیا می توان به درگاه پرداخت سیتی گل اعتماد کرد؟

سیتی گل از درگاه های مورد تایید بانک مرکزی و سایر سازمان های ذیربط استفاده می‌کند تا مشتریان با خیالی آسوده و در شرایطی امن از خرید خود لذت ببرند.