معرفی گل

رزهای رنگین کمان زیبا

نماد گل رز رنگین کمانی

آیا می خواهید یک هدیه گل ارائه دهید ، اما در عین حال می خواهید آن را به یاد ماندنی کنید؟ خوب، در این مورد، رزهای رنگین کمانی همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید! ترکیبی از رنگ های روشن آنها مطمئناً لبخند را بر لبان هر کسی می نشاند!

اگر نام تا حدودی آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که ممکن است قبلاً در مورد آنها با دو عنوان دیگر آنها شنیده باشید: گل رز شاد یا گل رز کالیدوسکوپ. در هر صورت، رنگ های زنده و شاد آنها را به هدیه ای عالی برای هر مناسبت یا سالگردی تبدیل می کند. داستان هیجان انگیز این گل رز در پاراگراف های زیر آشکار می شود، جایی که می توانید در مورد منشاء، معنی و هدف آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. بیایید در مورد آنها بیشتر بدانیم:

فهرست مطالب

نماد گل رز رنگین کمانی

رزهای چند رنگ یا رنگین کمانی نیز دارای رنگ های مصنوعی هستند. اگرچه آنها طبیعی نیستند، اما این یک راه منحصر به فرد و سرگرم‌کننده برای نشان دادن تلاش شما در ارسال گل است.

این یک ساخته مدرن است و ویکتوریایی ها ممکن است قبلاً چنین چیزی را نداشته باشند. اما زمانه تغییر کرده است و مردم اکنون در حال جستجوی راه‌های خلاقانه برای بالا بردن رنگ‌های ساده و طبیعی گل رز هستند.

معنی ممکن است بسته به رنگ هایی که در گل رز وجود دارد نیز متفاوت باشد. گل رز سفید با سایه ای از رنگ صورتی راهی برای تشکر است در حالی که رزهای زرد با نوک قرمز می تواند به معنای عاشق شدن باشد. میلیون ها تفسیر وجود دارد که می توانیم انجام دهیم، اما معنای گل سرخ به شما بستگی دارد. آن رنگین کمان چه حسی به شما داد؟

آیا رزهای چند رنگ واقعی هستند؟

متأسفانه گل رز چند رنگ نوع خاصی از گل رز نیست که بتوان بذر آن را در باغچه کاشت و پرورش داد. برخی از فروشندگان آنلاین بسیار پرشور ممکن است سعی کنند خریداران بالقوه را در غیر این صورت متقاعد کنند، اما این گل های رز فقط گل های رز معمولی هستند که گلبرگ های آنها به طور مصنوعی رنگ شده است. به طور دقیق تر، چندین رنگ مانند رز صورتی، آبی، زرد، نارنجی و سبز با هم ترکیب می شوند تا هر گل رز در نهایت به یک کالیدوسکوپ زیبا از رنگ ها تبدیل شود.

ادامه مطلب  معانی رنگ گل رز روز ولنتاین

از کجا همه چیز شروع شد

رز هفت رنگ

رز هفت رنگ نماد چیست

وقتی نوبت به منشا رزهای چند رنگ می شود، می توانید آنها را به یک پرورش دهنده گل هلندی ، پیتر ون د ورکن، ردیابی کنید. از آنجایی که فروش گل های تک رنگ او دیگر مانند گذشته موفقیت آمیز نبود و او همیشه در حال مبارزه بود، به این ایده جدید رسید.

پیتر ون ورکن با سابقه ای در علم شروع به بررسی امکان رنگ آمیزی گل ها با رنگ طبیعی کرد. پس از چندین تلاش ناموفق، مانند سمپاشی و تکنیک آب، سرانجام شش ماه بعد روش درست را کشف و به کمال رساند. تولید گل رزهای عجیب و غریب کالیدوسکوپ در سال 2005 آغاز شد و به سرعت به یک موضوع موفق تبدیل شد. بنابراین جای تعجب نیست که از آن زمان تاکنون میلیون ها عدد فروخته شده و تحویل داده شده است!

رزهای چند رنگ چگونه ایجاد می شوند

به طور کلی، همه چیز با یک رز غیر رنگی شروع می شود: ترجیحاً رز هلندی وندلا، سفید یا کرم. ساقه آن را برش داده و هر قسمت از آن را در گلدان های جداگانه قرار می دهند. در این لحظه، قبلاً به هر ظرف یک رنگ رنگی اضافه شده است. رنگ توسط گلبرگ های رز جذب می شود، در حالی که گل رز خیس می شود و آب گلدان را می نوشد. آب به آرامی تبخیر می شود، اما رنگ رنگی باقی می ماند. پس از 12 تا 24 ساعت، گلبرگ های رز به گلبرگ های رنگارنگ تبدیل می شوند و شما آن را دارید، گل رز چند رنگ شما! به غیر از سیاه و سفید، از این روش می توان برای ایجاد هر رنگی استفاده کرد. گل رز شاد اصلی، با این حال، با هفت رنگ رنگین کمان ساخته شده است.

ادامه مطلب  هر آنچه که از گل کاملیا باید بدانید

در عین حال، این تکنیک کاملاً راهگشا نیست – بهترین مثال ایجاد گل رز آبی است. این یکی از محبوب ترین و زیباترین رزهای رنگی است. گل هایی مانند گل میخک، ادریسی، ارکیده و گل داوودی نیز قبلاً رنگ آمیزی شده اند.

گل رز رنگین کمانی

آیا رزهای چند رنگ معنی دارند؟

گلبرگ های زیبا و رنگین کمانی آن ها می تواند با شادی، خنده و انرژی مثبت همراه باشد، بنابراین می توانند به راحتی بهترین گزینه برای برگزاری جشن های شاد و به یاد ماندنی مانند سالگردها و نوزادان شوند. با این حال، مهم است که قبل از تصمیم به ارائه یک گل رز رنگی به عنوان هدیه، با اهمیت هر رنگ آشنا شوید. به عنوان مثال، رز قرمز با عشق و عاشقانه همراه است و یک رز صورتی روشن نمادی از محبت و تحسین است. در عین حال ارزش هایی مانند پاکی، ایمان و همدردی را می توان در گل رز سفید جای داد.

چه زمانی باید گل رز چند رنگ ارائه شود

از آنجایی که گل های رز چند رنگ چنین هدیه ای عالی و شادی بخش هستند، رویدادهای زیر برخی از شادترین مناسبت هایی هستند که می توان با چند گل رز رنگین کمانی آن را زیبا کرد:

تولدها: صرف نظر از سن ستاره سالگرد، یک دسته گل رز چند رنگ هدیه تولد شگفت انگیزی است و فوق‌العاده ترین راه برای جشن گرفتن یا تبریک به عزیزانتان است.

روز مادر : روز مادر یک رویداد عادی نیست، مطمئناً! اگر می خواهید کاری کنید که مادرتان احساس خاص بودن و دوست داشتنی بودن کند، نترسید، نمی توانید با یک دسته گل رز شاد شکست بخورید! همچنین می توانید چیزهای اضافی مانند یک جعبه شکلات خوشمزه اضافه کنید تا هدیه واقعا فراموش نشدنی شود.

ادامه مطلب  معانی 20 رنگ گل رز که باید بدانید

سالگردها: گل های رز رنگین کمانی می توانند به یک هدیه ساده اما به همان اندازه زیبا تبدیل شوند که می تواند به مناسبت سالگردهای مختلف با طبیعت عاشقانه یا دوستانه ارائه شود. آنها بدون شک راهی منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن افکار خوب و سپاسگزاری بی پایان شما هستند.

نوزاد جدید: آخرین موردی که به خانواده یا گروه دوستان شما اضافه شده است رویدادی است که نمی توان آن را نادیده گرفت! برعکس، می توان آن را با ارائه یک دسته گل رز کالیدوسکوپ جشن گرفت – اتاق بیمارستان دیگر آنقدر کسل کننده و غیرشخصی به نظر نمی رسد و لبخند بزرگی بر چهره والدین تازه‌وارد می آورد.

فارغ التحصیلی: آخرین اما نه کم اهمیت ترین، شما می توانید با ارائه یک دسته گل شگفت انگیز از رزهای چند رنگ به فارغ‌التحصیل اخیر و شاد تبریک بگویید. این یک هدیه به یاد ماندنی برای این مناسبت شاد خواهد بود و همچنین با لباس فارغ التحصیلی و دیپلم جدید همراه خواهد بود.

رزهای چند رنگ بدون شک هدیه ای لذت بخش و به یاد ماندنی هستند! دسته گل های گل رز ساده یا چیدمان های شیک و باکلاس در مقایسه با آن ها قابل مقایسه نیستند و اهمیت چندانی ندارند. اگر در انتخاب دسته گل یا ترکیب گل رز عالی مشکل دارید، با تیم ما تماس بگیرید.

منبع : Multi-Colored Roses: The Beautiful Rainbow | رز جاودان رنگین کمانی

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *