معرفی گیاه

معنی و نماد هورتانسیای آبی

نماد گل هورتانسیا آبی

معنی و نماد ادریسی آبی برای اکثر مردم به خوبی شناخته شده نیست. علیرغم این واقعیت که هورتانسیاهای آبی به اندازه ادریسی صورتی رایج هستند، بسیاری از مردم نمی دانند چه زمانی آنها را به کسی هدیه کنند. قبل از اینکه ادریسی آبی را برای کسی بفرستید، معانی مرتبط با آنها را در زیر بررسی کنید تا از برخی موقعیت های ناخوشایند جلوگیری کنید.

معانی هورتانسیای آبی

معنی و نماد ادریسی آبی می تواند از منطقه ای به منطقه دیگر و همچنین از فرهنگی به فرهنگ دیگر متفاوت باشد.

همچنین خوب است توجه داشته باشید که معنای مربوط به گل های مختلف بیشتر هنگام هدیه یا دریافت آنها مورد توجه قرار می گیرد و نه زمانی که در باغچه ها یا گلدان ها رشد می کنند

هورتانسیا آبی نماد پشیمانی است

می‌توانید برای کسی ادریسی آبی بفرستید تا از کاری که انجام داده‌اید یا نکرده‌اید ابراز پشیمانی کند. به عنوان مثال، اگر کسی را بدیهی فرض کردید و اکنون پشیمان شده اید، می توانید ادریسی آبی را بفرستید.

هورتانسیای آبی

هورتانسیا آبی

خرید دسته گل هورتانسیای آبی و آفتابگردان

هورتانسیا آبی نماد عذرخواهی است

اگر می خواهید به کسی بگویید متاسف هستید، می توانید از هورتانسیا آبی استفاده کنید. این نماد این است که شما اشتباه خود را می پذیرید و می خواهید عذرخواهی خود را بیان کنید.

هیدرانسیای آبی نماد رد کردن عشق

اگر از کسی علایق عاشقانه دریافت می‌کنید، اما علاقه‌ای ندارید، می‌توانید از ادریسی آبی برای ابراز بی‌علاقگی خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر پس از یک خواستگاری عاشقانه، ادریسی آبی دریافت کردید، آن شخص علاقه ای ندارد.

گل ادریسی آبی نماد سرما

از ادریسی آبی نیز می توان برای بیان احساس سردی و سردی استفاده کرد. اگر شخصی نمی خواهد با شما کاری نداشته باشد، ممکن است برای شما هورتانسیا آبی بفرستد.

بیشتر بخوانید : معرفی و نماد گل هورتانسیا یا ادریسی

نماد ادریسی آبی

همانطور که در بالا گفته شد نماد گل ها نیز از فرهنگی به فرهنگ دیگر متفاوت است. در برخی از فرهنگ‌های آسیایی، ظاهر ادریسی آبی که در جلوی خانه رشد می‌کنند، همیشه یک منظره خوشایند نیست. گل های آبی ادریسی با مرگ مرتبط هستند.

در فرهنگ های دیگر، ادریسی آبی برای ابراز احساسات همدردی استفاده می شود. آنها یک هدیه گل عالی برای یک خانواده عزادار هستند که به تازگی یکی از عزیزان خود را از دست داده اند.

معنای همدردی با تمام رنگ‌های ادریسی مرتبط است و به همین دلیل است که اغلب در ترتیبات همدردی و همچنین گل‌های تدفین گنجانده می‌شود

معنی هورتانسی آبی سفید

خرید هورتانسیای آبی سفید

هورتانسیای آبی سفید

معنی ادریسی آبی سفید می تواند گیج کننده باشد. ادریسی سفید برای نماد فراوانی و ثروت استفاده می شود. در نتیجه، گلها با فخرفروشی و غرور همراه هستند.

معنای مرتبط با ادریسی آبی همانطور که در بالا توضیح داده شد است. بنابراین هنگامی که ادریسی سفید و آبی با هم مخلوط می شوند می تواند پیام های مختلفی ارسال کند و گیج کننده باشد.با این حال، ادریسی سفید نیز با خلوص و لطف همراه است. نمادگرایی، هیدرانسی های سفید را برای همدردی و چیدمان گل های تشییع جنازه تبدیل می کند.

ترکیبی از هورتانسیاهای سفید و آبی در ترتیبات همدردی هر دو پیام را به خوبی ارائه می دهد. از ادریسی ها می توان در ترکیب با گل های دیگر نیز استفاده کرد تا چیدمان را به هم نزدیک کند.

در هر مناسبت دیگری، اگر ادریسی آبی سفید دریافت کردید، به احتمال زیاد فرستنده فقط برای شما گل های زیبایی ارسال کرده است. آنها به احتمال زیاد از معانی مرتبط با انواع و رنگ های مختلف گل بی اطلاع هستند.

جهت مطالعه بیشتر نحوه سفید نگه داشتن هورتانسیا سفید

نتیجه

هورتانسیا آبی گلهای زیبایی هستند چه در باغچه ها و گلدان ها و چه زمانی که در چیدمان های گل قرار می گیرند. با این حال، قبل از اینکه آنها را به کسی هدیه کنید، خوب است که معنای پشت آن را درک کنید.

به خصوص اگر دسته گل انواع گل دیگری نداشته باشد، معنی آن بیشتر می شود. شما نمی خواهید پیام نادرستی را به دیگران، خانواده یا دوستان مهم خود ارسال کنید.

امیدوارم پست مربوط به معنی و نماد ادریسی آبی مفید بوده باشد و چیزی یاد گرفته باشید

منبع : Blue Hydrangea Meaning and Symbolism

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *