معرفی گیاه

گل ماه تولد تیر چیست؟

گل تولد مخصوص تیرماهیا

تیرماه جایگاه ویژه ای در قلب بسیاری از مردم دارد. رسما فصل تابستان است، بچه‌ها در تعطیلات هستند، جشنواره‌های فراوانی برگزار می‌شود و گل‌های زیبای زیادی شکوفا شده‌اند! اما، تیر برای کسانی که تولدی را جشن می گیرند بسیار ویژه است. اگر کسی را می شناسید که در ماه تیر به دنیا آمده است، ارسال دسته گلی که پر از گل ماه تولد او است، بسیار معنادار خواهد بود.

به خواندن در سیتی گل ادامه دهید تا همه چیز را در مورد معنای گل ماه تولد تیر بدانید. و اگر کسی را می شناسید که در ماه تیر منتظر است، اکنون زمان مناسبی است که برای آنها تعدادی گل جدید نوزادی با گل مخصوص ماه تولدشان را بفرستید!

 

معنی گل ماه تولد تیرماه

معنی گل ماه تولد تیرماه

گل تولد ماه تیر دلفینیوم است که به نام خرچنگ لارج نیز شناخته می شود. دلفینیوم ها گل های بسیار درخشانی هستند که در اوایل تابستان بسیاری از باغ ها را درخشان می کنند. آنها به خاطر رنگ آبی پر جنب و جوش و قد چشمگیرشان به خوبی شناخته شده اند. آنها می توانند تا حدود 1متر 80 سانتیمتر رشد کنند! بنابراین اگر برای پیاده‌روی بیرون هستید، قطعاً به راحتی می‌توانید آنها را شناسایی کنید.

حقیقت خنده دار! نام دلفینیوم از یونانیان باستان گرفته شده است که فکر می کردند شکل جوانه گل جدید شبیه بینی دلفین است. اما، در انگلستان دلفینیوم‌ها بیشتر به نام Larkspur شناخته می‌شوند که نام آن را از پنجه‌های یک لاک‌خر گرفته‌اند.

با بیش از 400 نوع مختلف دلفینیوم، این گل ها واقعاً ستاره نمایش در باغ های روستایی تابستانی هستند! و آنها یک هدیه فوق‌العاده برای دادن به کسی است که تولد خود را در ماه ژوئیه(تیر) جشن می گیرد.

این گل ها در سایه های مختلفی مانند صورتی، سفید و سرخابی وجود دارند. Larkspur نام رایج دیگری برای دلفینیوم ها است.

به طور کلی، گل خرچنگ لارج نماد یک پیوند قوی از عشق، شادی، عاشقانه، و مثبت است.

گل‌های خرچنگ مایل به صورتی نمادی از طبیعت ناپایدار و تنوع هستند. در مرحله بعد، خرچنگ اردک سفید نشان دهنده شادی، شادی و طبیعت دل باز است. رنگ سرخابی و خردار آبی رایج ترین رنگ های موجود هستند. گل سرخابی نماد عشق و علاقه اول است. در نهایت، گل های آبی نشان دهنده ظرافت، افتخار و تحسین است.

 

 

 

آیا تیرماه گل ماه تولد دیگری دارد؟

گل نیلوفرهای آبی

دلفینیوم تنها گل تولدی نیست که با ماه تیر مرتبط است. نیلوفرهای آبی یکی دیگر از گلهای ماه تولد تیرماه هستند. این گل‌های عجیب و غریب در منطقه آمازون بومی هستند و هنگامی که برای زیبایی خود در بریتانیا شروع به کار کردند، سر و صدای واقعی به پا کردند!

نیلوفرهای آبی در بسیاری از فرهنگ ها معانی مختلفی دارند. اما، این عمدتا نشان دهنده تولد دوباره و روشنگری است، و آنها را برای متولدین ماه ژوئیه (تیر) عالی می کند! در حالی که نیلوفرهای آبی معمولاً در دسته گل ها استفاده نمی شوند، آنها باغچه یا حوض زیبایی را ایجاد می کنند.

فال ماه تیر سرطان است (1 تیر تا 31 تیر)
محدوده تاریخ: 1 تیر تا 31 تیر
عنصر: آب
سیاره حاکم: ماه
ویژگی های شخصیتی: حساس، مهربان، طبیعت دوست، روانی، تخیلی، مصمم
نقاط قوت: وفاداری، شهود، اشتیاق، هوش هیجانی
نقاط ضعف: احساسی، پنهان کاری، درونگرا، ترسناک، مشکل اعتماد

 

معنی نیلوفر آبی چیست؟

نیلوفرهای آبی نماد جشن، باروری، امید، معصومیت، صلح، لذت، پاکی و تندرستی هستند.

نکاتی برای خرید نیلوفر آبی

نیلوفرهای آبی معمولاً در دسته گل ها استفاده نمی شوند، بنابراین باید گیاهان زنده را به عنوان هدیه برای شخصی که فضای نگهداری آنها را دارد، خریداری کنید. آنها به سبدهای کاشت آبزیان نیاز دارند، اما معمولاً متوجه خواهید شد که گلها از قبل در این سبدها کاشته شده و آماده غوطه ور شدن هستند.

خرید کیک تولد

معنی گل تولد تیر ماه در مورد شخصیت شما چه می گوید؟
گفته می شود که دلفینیوم ها نماد شادی، گرما و سرگرمی هستند. اما البته مانند هر گلی، رنگ ها نقش مهمی در معنی آنها دارند! دلفینیوم های آبی به معنای وقار هستند، در حالی که دلفینیوم های سفید، صورتی و آبی روشن به معنای جوانی و تجدید است.

اگر در ماه تیر متولد شده اید و دلفینیوم را به عنوان گل تولد خود دارید، ما حاضریم شرط بندی کنیم که شما دلقک کلاس گروه هستید! افراد جذاب، حبابی، درخشان و با حس شوخ طبعی به سمت شما کشیده می شوند. شما می توانید با شخصیت بیرونی خود احساس خوش آمد و قدردانی را به هر کسی بدهید.

سوالات متداول گل تولد تیر:

گل تولد تیر ماه من چیست؟

لارکسپور و نیلوفر آبی گلهای طبیعی تولد ماه تیر هستند. آنها نماد عشق، بی گناهی و وفاداری ابدی هستند.

گل تولد اول تیر (تابستان)چیست؟

Larkspur و Water Lily به عنوان گل های تولد ماه تیر شناخته می شوند. آنها در فرا رسیدن فصل بهار شکوفا می شوند و آغاز روزهای شاد و طولانی تر هستند. این یک راه فوق‌العاده برای نشان دادن محبت نسبت به کسی است که دوستش دارید.

چرا ژوئیه بهترین ماه است؟

این بهترین ماه تعطیلات سال است، با گرم ترین هوا، و چهارم ژوئیه در واقع بزرگترین تولد سال است زیرا بی وقفه ادامه دارد.

منبع : What is the July birth month flower

همچنین برای خرید گل تبریک تولد کلیک کنید
5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *