گیاهان آپارتمانی

محبوب ترین گل های بهاری کدامند؟

انواع گل بهاری

در باغ همه چیز در بهار از خواب زمستانی بیدار می شود. گلهای اوایل بهار نیز شکوفا می شوند و ظاهری دوست داشتنی به منطقه می دهند. از اواخر اسفند تا اوایل فروردین، گل های بهاری شکوفا می شوند، اما این امر بیشتر به شرایط آب و هوایی بستگی دارد ، در سیتی گل همراه ما باشید

گل های بهاری چیست؟

بهار انتقال از یک زمستان تاریک به فصلی روشن‌تر و شادتر است. گلهای زیبا در این زمان از سال از زیر برف بیرون می آیند و از اسفند تا فروردین شکوفا می شوند. اینها گلهای بهاری هستند و حال و هوای شادی را به تغییر فصل گرم ارائه می دهند.

انواع گل های بهاری

انواع گلهای بهاری

انواع گلهای بهاری با اسم

در زیر چند نمونه از گل های بهاری به همراه نام علمی آنها آورده شده است:

گل برفی (Galanthus nivalis)
زعفران (Crocus)
پامچال (Primula)
لاله (Tulipa)
نرگس (Narcissus)
گل صد تومانی (پیونی) (Paeonia)
سنبل (Hyacinthus)
گل مرورارید
گل فلوکس یا گل آتشی
گل برگنیا (Bergenia Moench)
سنبل انگور (Muscari Mill.)

محبوب ترین گل های بهاری

گل زعفران

گل زعفران

عکس گل زعفران

گل زعفران نوعی گل بهاری چند ساله است که در مناطق کوهستانی یافت می شود. بسیاری از مردم در بهار به این مکان ها می آیند تا کل مزارع پوشیده از این گیاهان را مشاهده کنند. با این حال، آنها در باغ خانه به همان اندازه جذاب هستند. آنها به دلیل رنگ پر جنب و جوششان که آنها را از سایر گونه ها متمایز می کند متمایز می شوند. اگرچه گل زعفران با دمای سرد سازگار است، اما برای رشد به حداقل نور خورشید نیاز دارد. اهمیت خاک مرطوب را نمی توان نادیده گرفت.

گل پامچال

Primula نام دیگر گل پامچال است. در مناطق کوهستانی یافت می شود. از آنجایی که برخی از گونه های آن در برابر هوای سرد مقاوم هستند، می توانند تا اوایل اسفند شکوفا شوند. ماه های اسفند و اردیبهشت رایج ترین زمان برای شکوفه دادن چنین گل هایی است. گل پامچال در رنگ های مختلفی از جمله سفید و زرد وجود دارد، اما می توان آنها را در رنگ های دیگر نیز یافت.

گل لاله

انواع گل لاله

عکس گل لاله

گل لاله یک گل رایج در سراسر اروپا است. با توجه به این واقعیت که بیش از 100 گونه لاله و هزاران گونه وجود دارد، جای تعجب نیست. برخی از آنها آنقدر کمیاب هستند که لامپ ها می توانند بسیار گران باشند. هزینه انواع استاندارد مناسب است. لاله ها برای رشد به شرایط ایده آل برای رشد نیاز دارند. به نظر می رسد که هلند بهترین مکان برای کشت آنها است. با این حال، آنها را می توان به راحتی در مکان های دیگر با مراقبت مناسب رشد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه گل لاله مقاله”معرفی نماد و نحوه نگهداری و کاشت گل لاله” | خرید گل لاله مطالعه فرمایید

گل نرگس

گل نرگس شیراز

گل نرگس

نرگس یک گل ساده بهاری برای رشد است که نیاز به تلاش زیادی ندارد. برای باغبانان تازه‌کار که تجربه زیادی با گیاهان ندارند ایده آل است. نرگس ها در رنگ های مختلف و تاج (مرکز) هستند. این بخش معمولاً به رنگ زرد یا نارنجی است. تاج های صورتی نیز ممکن است در برخی از انواع یافت شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گل نرگس مقاله”معرفی و نماد گل نرگس“| خرید دسته گل نرگس مطالعه فرمائید

گل صد تومانی یا پیونی

گل پیونی

گل پیونی صورتی

گل صد تومانی از نوع چینی محبوب ترین هستند. در شکوفه های بزرگ صورتی یا سفید شکوفا می شود. آنها رایحه مشخصی دارند که ممکن است از راه دور تشخیص داده شود. این گیاه در اردیبهشت شکوفا می شود، اما بسته به مراقبت، تغذیه و شرایط آب و هوایی ممکن است تا پایان خرداد شکوفا شود.

گل صد تومانی و سایر گل های بهاری به خاک غنی و مغذی که تا حدودی اسیدی و مرطوب است نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که آنها از بادهای قوی که می تواند ساقه آنها را بشکند محافظت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از گل پیونی مقاله”تاریخچه گل صد تومانی یا پیونی” مطالعه فرمائید

و در نهایت گل بابونه

گل بابونه ها به گل های چمنزاری معروف هستند که در بهار شکوفا می شوند. همانطور که معلوم است می توان آنها را در باغ نیز پرورش داد. به سادگی گونه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. صرف نظر از اینکه کدام گزینه را انتخاب می کنید، به خاک توجه کنید. باید سرشار از مواد مغذی، کمی اسیدی و مرطوب باشد.

آیا کسی را می شناسید که امسال بهار تولد داشته باشد؟ در عوض، فقط به این دلیل که به آنها فکر می کنید، یک دسته گل از گل بهاری مورد علاقه شان را برایشان بفرستید. سیتی گل مجموعه ای از دوست داشتنی ترین گل های بهاری و دسته گل های زیبا دارد.

منبع : What are the Most Popular Spring Flowers

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *