گیاهان آپارتمانی

نحوه چیدمان و گل آرایی گل لاله سفره هفت سین

چیدمان گل لاله در بهار

لاله ها یکی از آن شکوفه های دست نیافتنی در ایرانمان هستند که در آن برخی از باغ ها خوشه های سالانه موفقی دارند و برخی دیگر کاملاً محیط مورد نیاز خود را ندارند. اگرچه شانس ما با کاشت آنها سرد و گرم است، هنوز راه های زیادی برای لذت بردن از گل لاله در فصل بهار با خرید بسته های گل در فروشگاه سیتی گل وجود دارد. چیدمان لاله ها به دلیل ساقه های باریک و ظریف آنها می تواند دشوار باشد، بنابراین سیتی گل در برخی از این ایده های چیدمان دوست شما خواهد بود

یادگیری نحوه چیدمان لاله ها می تواند مانند یک سفر باشد، اما کمی صبر و شروع با چیدمان های ساده کار را آسان تر و سرگرم‌کننده می کند. چه به دنبال الهام گرفتن از دسته گل لاله و گل رز یا ایده های کلی چیدمان لاله باشید، ما مقداری از همه چیز را در این گالری قرار داده ایم. بعد از اینکه چیدمان خود را ایجاد کردید، مطمئن شوید که آن را بچرخانید تا شکوفه ها در معرض نور خورشید برابر قرار بگیرند، زیرا لاله ها به سمت نور رشد می کنند.

چیدمان لاله شناور

ما قول می دهیم که این ترتیب بسیار ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. این گزینه ایده آل برای هر کسی است که خود را علاقه مند به گل های خانگی نمی داند.

رگ های مبهم

گل لاله

گل لاله در ظرف فیروزه ای

لاله‌های سفید، سنبل‌های بنفش، شکوفه‌های آلیوم و کمی سرسبزی، این چیدمان‌های کوچک را در ظروف فیروزه‌ای درخشان خود برجسته کرده‌اند.

گلدان میسون جار باد

این جوانه ها شاید در نگاه اول شبیه لاله ها نباشند، اما هستند! به آرامی گلبرگ ها را از داخل برگردانید تا شکوفه ای باز ایجاد شود.

لاله های غوطه ور

گل لاله پروفایل

گل لاله صورتی

کار کردن با لاله های بریده شده ممکن است گاهی دشوار باشد، اما این چیدمان یک قطعه مرکزی آسان و قابل کنترل را ایجاد می کند. به فروشگاه بروید و یک بسته گل لاله بریده بخرید. از هر ظرف شیشه ای که ممکن است در خانه خود داشته باشید استفاده کنید و قبل از اینکه گل لاله را با آب پر کنید به آرامی داخل لیوان قرار دهید. می‌توانید نحوه چیدمان شکوفه‌ها را در هر لیوان تغییر دهید و یک چراغ چای روی آب شناور کنید.

لامپ گلدانی گل لاله

گل لاله چیست

گل لاله گلدانی

لاله ها با یک سبزی بهاری مخلوط شده اند

لاله‌های طوطی دارای لبه‌ای زیبا و پردار هستند که حتی بافت بیشتری به چیدمان می‌بخشد

یک دسته گل لاله

گل لاله چه شکلی است

یک دسته گل لاله

برای زیبا به نظر رسیدن میز خود مجبور نیستید یک دسته گل مجلل ترتیب دهید. یک دسته از گل های لاله می تواند به همان اندازه جذابیت و ظرافت کم رنگی داشته باشد که چیدمان با چندین گونه گل. لاله های خود را با کمی سبزی مانند کلم پیچ یا کلم جایگزین کنید تا منظره سفره واقعاً جذاب شود.

سه دسته گل لاله ایجاد کنید و آنها را در یک گلدان بلند خطی قرار دهید که ساقه های باریک آنها را پشتیبانی کند. اگر این نوع گلدان را ندارید، سه گلدان باریک مجزا که در کنار هم قرار گرفته اند می توانند جلوه بصری یکسانی را ایجاد کنند.

چیدمان های کوچک متنوع

مجموعه ای از گلدانها را جمع آوری کنید که از نظر رنگ مشابه هستند و به هر کدام چند شکوفه اضافه کنید. نتیجه یک چیدمان آسان و سریع لاله بهاری برای میز شماست.

مرکز کلم

گل لاله ها

گل لاله هلندی

سبد غنچه های گل لاله

سبد گل لاله

یک سبد گل لاله

ما علاوه بر لاله ها از گل رز و کمی پرکننده استفاده کردیم، اما اگر بخواهید مطمئناً می توانید به یک نوع گل پایبند باشید. فوم گل راز این چیدمان است. می توانید سیم گل فروشی را به برخی از ساقه های بلندتر لاله اضافه کنید تا از افتادگی آنها جلوگیری کنید.

با سایر شکوفه های بهار مخلوط کنید

لاله ها را در یک گلدان کاسه ماهی پر از آب فرو کنید و سایر شکوفه های فصلی را در امتداد سطح شناور کنید تا آرایشی زیبا و بدون هیاهو داشته باشید.

زیبا در بنفش

گل لاله به انگلیسی

گل لاله وحشی

ما دلفینیوم‌های هیبریدی آبی و شقایق‌های بنفش را در مقابل توده‌های سفید و لاله‌ها در این مرکز گروه‌بندی کردیم. لمس آسیاب گرد و غبار و اکالیپتوس دانه دار کنتراست و بافت را ایجاد می کند، در حالی که ساکولنت ها پیچ و تاب غیر منتظره ای می دهند. برای کمی ارتفاع بدون مسدود کردن دید – شاخه هایی از حیاط اضافه کردیم.

پیونی در لاله

گل پیونی

گل پیونی و لاله

در حالی که گل صد تومانی ممکن است مرکز جذابیت این در زیبای بهاری باشد، لاله ها نقش حمایت کننده را دارند. ساقه های آویزان آنها به این ترتیب حرکت و حجم می دهد.

ترکیب و مطابقت

از همان تکنیکی که قبلا ذکر کردیم برای باز کردن چند شکوفه لاله استفاده کنید، سپس آنها را با شکوفه های بسته بچینید تا یک چیدمان جالب بهاری داشته باشید.

طوفان لاله

اگر نگران آویزان شدن لاله‌هایتان با بالا رفتن سن هستید، گلدان‌های بلندی را انتخاب کنید که از ساقه‌های ظریف آن‌ها حمایت کند.

لاله هلو

برای رسیدن به این ظاهر، تمام ساقه های لاله را به یک ارتفاع ببرید و همه آنها را همزمان در یک گلدان لبه پهن قرار دهید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است، ساقه ها را کمی بچرخانید تا جلوه ای دایره ای ایجاد کنند. اگر یکی از برگ ها روی کنار گلدان آویزان است، آنها را دور یک مداد بچرخانید تا یک پیچ چوب پنبه ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *