معرفی گیاه

گل ماه تولد شهریور چیست؟

گل ماه شهریور

گل ماه تولد شهریور چیست؟

شهریور برای بسیاری ماه مهمی است. شب‌های دنج و پاییزی در راه هستند، بچه‌ها به مدرسه بازمی‌گردند، فصل در حال چرخش است و گل‌های دوست‌داشتنی اواخر تابستان/اوایل پاییز زیادی برای لذت بردن وجود دارد.
شکوه صبح، گل تولد شهریور است. شکوه صبحگاهی گلهای کوچک و پر رنگی هستند که نشان دهنده عشق، محبت و اشتیاق هستند. در حالی که جلال صبحگاهی برای اکثر افراد کمی ناشناخته است، صدها سال است که به عنوان دارو و به عنوان نمادهای مهم، به ویژه در چین استفاده می شود.

بر اساس یک افسانه قدیمی چینی، این گل ها نشان دهنده یک روز در سال است که عاشقان ممنوعه، چین نیو و چیه نو، پس از عصبانیت خدایان از آنها به دلیل بی توجهی به وظایفشان در کنار هم بودن، اجازه ملاقات داشتند.
آیا به دنبال شگفت زده کردن یک شخص خاص هستید که در ماه شهریور متولد شده است؟

گل آستر (Aster) یا نیلوفر پیچ (ارغوانی)

استر را با نام‌های متفاوتی مثل گل ستاره‌ای یا گل سرما می‌شناسند. این گل زیبا نشانه عشق قدرتمند، توجه، خرد و دانش است. استر دارای رنگ‌های گوناگونی است، اما معمولا در رنگ‌های صورتی، سفید، قرمز، یاسی و بنفش فروخته می‌شود.

گل آستر (Aster) یا گل ستاره گل ماه تولد شهریوری ها است. در گذشته این گل نماد یادآور عشق، خرد، اصالت و ظرافت بوده است.گل آستر به رنگ های نارنجی، قرمز، سفید و صورتی شکوفا می شود و برای افرادی که به طبیعت علاقه مند هستند یک انتخاب عالی است. اوج زیبایی این گل را در اواخر تابستان مشاهده می کنید.

درست مثل گل استر، نیلوفر پیچ هم بی‌نیازی در عشق را بیان می‌کند. گلبرگ‌های نیلوفر پیچ در صبح باز می‌شوند و مرکز ستاره مانند خود را به نمایش در می‌آورند، به همین دلیل نام دیگر آن “شکوه صبح” است.

گل ماه شهریور

گل ماه تولد شهریور

جهت مطالعه بیشتر : گل ماه مهر چیست؟

آیا شهریور دو گل ماه تولد دارد؟

آره! شهریور دو گل ماه تولد دارد، جلال صبح و ستاره. یعنی یک گل زیبا دیگر برای اضافه کردن به دسته گل خود. آری استرها گل های وحشی فوق‌العاده پر جنب و جوشی هستند که از سفید و قرمز تا صورتی و زرد را شامل می شود. آنها به راحتی هر دسته گلی را به ویژه در ماه های پاییز درخشان می کنند! این شکوفه های کوچک و خوش طعم، تاریخچه ای بزرگ و غنی در پشت خود دارند و یک افسانه یونانی داستان چگونگی به دست آوردن نام خود را بیان می کند. استرها از کلمه یونانی به معنی “ستاره” نامگذاری شده اند. زیرا هنگامی که خدای یونانی، آسترایا، از تعداد ستاره های کم در آسمان ناراحت شد، شروع به گریه کرد. و جایی که اشک هایش به زمین خورد، تبدیل به ستاره شد.

معنی پشت گل ماه تولد شهریور

استرها گلهای وحشی فوق‌العاده پر جنب و جوشی هستند که از سفید و قرمز تا صورتی و زرد را شامل می شود. آنها به راحتی هر دسته گلی را به ویژه در ماه های پاییز درخشان می کنند! این شکوفه های کوچک و خوش طعم، تاریخچه ای بزرگ و غنی در پشت خود دارند و یک افسانه یونانی داستان چگونگی به دست آوردن نام خود را بیان می کند. استرها از کلمه یونانی به معنی “ستاره” نامگذاری شده اند. زیرا هنگامی که خدای یونانی، آسترایا، از تعداد ستاره های کم در آسمان ناراحت شد، شروع به گریه کرد. و جایی که اشک هایش به زمین خورد، تبدیل به ستاره شد.

ما فکر می کنیم که ستاره ها دارای چنین معنای دوست داشتنی در پشت خود هستند! آنها معمولاً برای نماد عشق، خرد، ایمان و بی گناهی شناخته می شوند. آنها را به گل مناسبی برای هدیه دادن به کسی که به تازگی به دنیا آمده است، یا دوست یا یکی از اعضای خانواده خود را که تولدش را در این ماه جشن می گیرد، می دهد.

حقیقت خنده دار! آیا می‌دانستید که به دلیل ارتعاشات شاد و مثبت ستاره‌ها، زمانی از آنها برای دفع ارواح شیطانی و انرژی منفی استفاده می‌شد؟ بنابراین اگر فردی خرافاتی هستید، داشتن این گل های زیبا در اطراف قطعا به شما آرامش می دهد.

معنی گل ماه شهریور در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

اگر در ماه سپتامبر به دنیا آمده اید و به اندازه کافی خوش شانس هستید که ستاره زیبا و شکوه صبحگاهی را در ماه تولد خود دارید، ما می گوییم که شما فردی عاقل و وفادار هستید. شما کسی هستید که عشق و محبت زیادی برای ارائه دارید، هر کسی که شریک زندگی شما باشد باید بسیار خوش شانس باشد که شما را دارد! شما آدم فوق‌العاده آسانی هستید و همیشه ستاره هر مهمانی یا جمعی هستید.

گل رز جاودان شهریور ماه

اکثرا شهریور ماهی ها به دنبال کشف مسائل و حل مسئله می باشند و رنگ گل رز جاودان مختص به شهریور ماهی ها با توجه به شخصیت آن ها نارنجی است.

می خواهید بیشتر بدانید؟ به راهنمای گل ماه تولد ما نگاهی بیندازید که جزئیات گل تولد منحصر به فرد هر ماه را در خود دارد!

منبع : What is the September birth month flower

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *