معرفی گل

معرفی 19 گونه از انواع گل قرمز

انواع گل قرمز رنگ

جایگاه ویژه ای که انواع گل ها در زندگی و ذهن ما اختصاص داده اند را بیشتر مدیون گل های قرمز رنگی هستیم که نماد زیبایی و طراوت گل ها به شمار می آیند. به طور کلی انواع گل های قرمز شامل گونه های بسیاری هستند و حاصل مد یا هر نوع محبوبیت مقطعی نیستند.

گل های قرمز اغلب با عشق، اشتیاق عمیق همراه هستند و آنها را به گل های ایده آلی برای ارسال به عنوان هدیه عاشقانه تبدیل می کند. گل رز قرمز رایج ترین گلی است که به عنوان یک حرکت عاشقانه ارسال می شود، با یک گل رز که نماد عشق در نگاه اول است. لاله ها نیز یک انتخاب محبوب هستند، با یک دسته گل قرمز نشان دهنده عشق واقعی.

اگر میخواهید انواع گل های قرمز را بشناسید در این مقاله از سیتی گل با ما همراه باشید تا شما را با برخی از گونه های آن آشنا کنیم

گل نماد
رز قرمز عشق ، آرزو، عاشقانه، زیبایی
لاله قرمز عشق واقعی، اعلام عشق، عشق کامل
فریزیا قرمز بی گناهی ، دوستی
میخک قرمز تحسین، محبت عمیق، شیفتگی
ژربرا قرمز عشق بی قید و شرط، گرما، شادی

گل های قرمز برای بهار

همانطور که آسمان آبی و هوای گرمتر ظاهر می شود، شکوفه های رنگارنگ مطمئناً به دنبال خواهند داشت. محیط اطراف خود را با گنجاندن یک یا چند مورد از این گل های پررنگ و قرمز در یک قسمت مرکزی یا دسته گل روشن کنید.

1. گل رز قرمز

رز قرمز به معنای عاشقانه، عشق و اشتیاق است.

گل رز قرمز نماد جهانی عشق است. منظور آنها عشق متقابل و پیروزی عشق بیش از هر چیز تا زمان مرگ و حتی فراتر از آن است.

گل رز قرمز نماد عشق شدید و پرشور، عشق واقعی، وفاداری، تعهد عمیق، وفاداری، محبت، میل، زیبایی، کمال، عاشقانه، دسیسه، احترام، تحسین، شجاعت و فداکاری است.

2. گل اطلسی
نماد امید، گل اطلسی قرمز گلی عالی برای تشویق عشق در شرایط سخت است. این گل ها در موقعیت های بیرونی بهترین عملکرد را دارند، زیرا بیش از چند روز در داخل دوام نمی آورند.

3. گل لاله قرمز :

لاله قرمز نماد چیست

گل لاله قرمز

لاله یکی از اولین گل هایی است که در اوایل بهار شکوفا می شود، گل لاله نشان دهنده تولد دوباره است. از لاله های قرمز برای جشن عشق ابدی استفاده کنید!

رنگ غنی و فریبنده لاله های قرمز مترادف با احساسات عمیق و عشق شدید است. مانند گل رز قرمز، لاله های قرمز اغلب با ابراز پرشور عشق و عاشقانه همراه است. لاله‌های قرمز چه به‌عنوان دسته گل به افراد مهمی داده شوند و چه برای تزئین مراسم عروسی استفاده شوند، لاله‌های قرمز نمادی از شور آتشینی است که عمیق‌ترین ارتباطات انسانی را مشخص می‌کند. لاله های قرمز گل های مناسب برای روز ولنتاین هستند.

4. فریزیا

گل رسمی هفتمین سالگرد ازدواج، فریزیا نشان دهنده بی گناهی و دوستی است. این به این دلیل است که آنها نماد اعتماد بین زوج هستند.

5. آفتابگردان قرمز

به عنوان یک گل شاد شناخته می شود، گل آفتابگردان قرمز یک پیچش عالی در نسخه سنتی آن است. این گل را در یک گردهمایی دوستانه مانند یک مهمانی برانچ یا شام در یک قسمت مرکزی قرار دهید!

6. سنبل قرمز

سنبل زنگوله ای نشان دهنده بازی و ورزش در دنیای گل ها است. سنبل را به یک رویداد در فضای باز اضافه کنید تا حرکت و فعالیت را در میان مهمانان خود تشویق کنید!

گل های قرمز برای تابستان

اجازه ندهید روزهای طولانی و دمای بالا شما را فریب دهند! در طول ماه های تابستان گل های قرمز و زیبای زیادی وجود دارد که به طور کامل شکوفا می شوند.

7. گل صد تومانی قرمز

 در برخی از فرهنگ ها، گل صد تومانی به دلیل کاربردهای مختلف و همچنین معانی خاص آنها ارزشمند است. گل پیونی قرمز که نمادی از افتخار، خوش شانسی و یک رابطه شاد است، انتخابی عالی برای جشن نامزدی یا ازدواج است.

8. گل همیشه بهار :

حتماً از این گل در جشن یک رابطه جدید استفاده کنید، زیرا این گل ها باعث شادی و روابط خوب می شود. گل همیشه بهار قرمز نیز برای فارغ التحصیلی عالی است. آنها می توانند برای کسی که برای دستیابی به پتانسیل خود تلاش می کند دلگرم کننده باشد.

9.گل کوکب :

این گل می تواند به تنهایی نماد تعهد میدهد کوکب قرمز باید در رویدادهایی که پیروی از یک مسیر منحصر به فرد را جشن می گیرند، استفاده شود.
10. آزالیا :

نشانه ظرافت و ثروت، آزالیا قرمز یکی از محبوب ترین گل های مورد استفاده در مرکز عروسی است.

11. آلسترومریا قرمز :

مانند بیشتر گل های قرمز رنگ، آلسترومریای قرمز نماد عشق ، عاشقانه و اشتیاق است. به این ترتیب، می تواند یک هدیه عالی برای طرف مقابل شما باشد، به خصوص اگر می خواهید به شیوه ای سرگرم‌کننده و پرشور بگویید دوستت دارم.

12. آنتوریوم :

گلی استوایی و قلبی شکل، آنتوریوم قرمز نشان دهنده شادی و مهمان نوازی است. این گل ها را در نزدیکی ورودی ها قرار دهید تا به عنوان راهی الهام گرفته از طبیعت برای پذیرایی از مهمانان خود باشید!

گل های قرمز برای پاییز

همه ما پاییز را به فصل مدارس و شب یلدا آن دوست داریم. پس چرا با گل های قرمز تزئین نکنید تا رنگ های گرم فصل را تحسین کنید؟ می‌توانید از گل‌های قرمز روشن برای لمس تند استفاده کنید یا از گل‌های قرمز تیره برای گرما بخشیدن به دسته‌های جشن و تزئینات مرکزی استفاده کنید.

13. آستر یا ستاره قرمز:
 نماد فداکاری بی پایان، یک شکوفه محبوب در اساطیر یونان است. این گلهای دیزی مانند در هنگام برش عمر گلدانی طولانی دارند. در واقع، آنها معمولا تا دو هفته دوام می آورند.
14. گل داوودی قرمز :
که به عنوان “ملکه گل های پاییزی” مورد ستایش قرار می گیرد، گل داودی قرمز نماد شادی و زیبایی قبل از رسیدن زمستان است. از آنجایی که گل داوودی گل رسمی تولد ماه آذر است، می توانید این شکوفه را در یک دسته گل تولد برای نوزاد مورد علاقه خود در ماه آذر بگنجانید.
15. ژربرا قرمز :
سرهای بزرگ شبیه گل آفتابگردان، گل مروارید ژربرا قرمز پنجمین گل محبوب در جهان است. معنای شاد و ظاهر جسورانه آنها این گل را برای بیان افکار و احساسات عاشقانه مورد علاقه قرار می دهد.

16. بومادران :

یکی از قدیمی ترین گیاهان دارویی جهان، بومادران قرمز به عنوان منبعی برای محافظت روحی و جسمی دیده می شود. این گل های قرمز کوچک را با سایر شکوفه های هم اندازه در سایه های مکمل ترکیب کنید تا یک دسته گل ظریف داشته باشید.

گل های قرمز برای زمستان

فصلی از آدم‌های برفی، دانه‌های برف و دیگر شگفتی‌های سرد، زمستان ممکن است باعث نشود که به شکوفه‌های تازه و ظریف فکر کنید. با این حال، در واقع چندین گل زرشکی وجود دارد که در هوای سرد در اوج خود هستند.

17. میخک قرمز :
با شکوه و برازنده،گل مناسبی برای نشان دادن تحسین است. سایه‌های ملایم‌تر و ظریف‌تر قرمز آن جایگزین کمی برای رز قرمز است.

18. گل ارکیده قرمز :

بسیاری از مردم این عقیده را دارند که نگهداری و مراقبت از گل ارکیده در منزل کار دشواری است اما بهتر است بدانید که این نظریه تا حد بسیاری اشتباه می باشد و نوعی از گل ارکیده با نام فالانوپسیس وجود دارد که میتواند به آسانی در آپارتمان ها قابلیت رشد و پرورش داشته باشد.

گل ارکیده قرمز

گل ارکیده قرمز نیز در زمان گل دهی خود میتواند غنچه های بسیار زیبایی دهد که هر کدام دارای قطری به اندازه ی 10 سانتی‌متر هستند و بر خلاف سایر گل های قرمز دیگر نیازی به خاک گلدان ندارد و در مخلوط هایی مانند پرلیت و کوکوپیت میتوانند به خوبی رشد کنند (موارد ذکر شده میتوانند به خوبی بستر مناسبی را برای زهکشی گیاه ارکیده فراهم کنند)

19. گل قرمز سیکلامن :

گل قرمز سیکلامن یکی از گل های گلدانی محبوب زمستانی است که دارای غنچه های زیبا و برگ های تزئینی می باشد و می تواند تا ارتفاع 15 الی 30 سانتی متری رشد کند که با افزایش رشد گیاه برگ های آن توسط سایه هایی به رنگ سبز و نقره ای تزئین می شوند.

رنگ شکوفه های این گل رنگی روشن و دارای کمی سایه پاستلی است که غتچه های آن در دو طیف بزرگ و کوچک به صورت معطر بر روی بافت رویشی گیاه قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *