معرفی گل

معرفی انواع گل های زرد

گل زرد

گل های زرد نشان دهنده شادی، دوستی و مثبت بودن هستند. این شکوفه های درخشان و شاد احساسات عشق و محبت را منتقل می کنند و می توانند روز هر کسی را با ظاهر آفتابی خود روشن کنند. یک دسته گل زیبا از گل‌های زرد هدیه‌ای عالی برای پخش شادی است یا به یک دوست اطلاع دهید که از آنها قدردانی می‌کنید!

با ما در ادامه این مطلب از سیتی گل همراه باشید تا مشخصات چند نمونه گل از انواع گل های زرد را برای شما توضیح دهیم.

1. گل داوودی

این گل های تیره و زرد رنگ نماد خوش بینی و امید است. همچنین اعتقاد بر این است که اگر شخصی به شما یک دسته گل داوودی هدیه دهد، به این معنی است که او ستایشگر پنهانی شماست

در فرهنگ چینی، به طور خاص، تصور می شود که این گل ها نماد زندگی طولانی و رفاه هستند. در نتیجه، معمولاً در جشن های تولد نوزاد و جشن تولد به آنها هدیه داده می شود.

2. فریزیا

فریزیاها رنگین کمانی از رنگ ها دارند و بوی بهشتی از خود ساطع می کنند. فریزیا گل سنتی هفتمین سالگرد ازدواج است. این گل ماندگار نشان دهنده دوستی و بی گناهی است. همچنین نماد اعتماد است و معمولاً در مراسم عروسی استفاده می شود.

3. گل همیشه بهار

گل همیشه بهار از گل های زرد رنگ است و از گیاهان گلداری می باشند.این گیاه از خانواده ی Asteraceae هاست و دارای گل های کوچک با یک ردیف گلبرگ است. گلبرگ های این گیاه با رنگ زرد تا نارنجی است و گاهی اوقات با رنگ مارونی نیز دیده می شود.

4. گل ارکیده زرد

آنها با دوستی، شادی و رفاه مرتبط هستند، بنابراین آنها تقریباً برای هر مناسبتی یک هدیه عالی خواهند بود. ارکیده های زرد را به کسی که دوست دارید بدهید تا روحیه او را بالا ببرد، یا در خانه خود به نمایش بگذارید تا فضای زندگی خود را زیباتر کند

ارکیده‌های زرد نیز هدایایی رایج برای تبریک به کسی برای موفقیت یا آرزوی موفقیت برای او هستند

5. میخک زرد

میخک های زرد گل های روشن و پر جنب و جوشی هستند که می توانند نور خورشید را به زندگی هر فردی بیافزایند. این گل در کنار رایحه زیبای خود معنایی قوی اما منفی را نیز با خود به همراه دارد.گل میخک زرد مخفف طرد و ناامیدی است. بنابراین دفعه بعد قبل از ارسال این گل زیبا برای هر کسی دو بار فکر کنید.

6. گل آفتابگردان

گل افتاب گردان

گل آفتابگردان از گل های زرد شناخته شده ای است که که باعث افزایش شادابی محیط می شود و میتواند برای نشمین ها و عروسی تابستانی شما بهترین گزینه باشد همچنین همانگونه که از نام این گل پیداست با اوردن نام آفتاب در اسم این گل، میتواند با خوشبختی مردم ارتباط داشته باشد.

گل آفتابگردان معمولاً به زوج هایی که سومین سالگرد ازدواج خود را جشن می گیرند هدیه می شود

7. گل کوکب کوهی

گل های کوکب کوهی گل هایی بسیار شبیه به آفتاب گردان هستند به جز آن که گلبرگ های آن به طور گسترده ای بر روی آن قرار گرفته اند و دارای مرکز شکلاتی رنگ بزرگی است.

این گل نماد زرد نماد تشویق می باشد و میتواند برای فارق تحصیلی یکی از گزینه های مناسب باشد.

8. گل رز زرد

رز زرد میتواند در دسته ی محبوب ترین گل ها قرار بگیرد که در اشکال و اندازه مختلفی تولید می شود. در صورتی که بسیاری از گل های رز عشق را به طرف مقابل منتقل می کنند گل رز زرد نماد دوستی، تقدیر و بهار است که میتواند برای مراسم های فارق تحصیلی، هدیه به کودک و تبریک بسیار مناسب باشد.

9. شیپوری زرد

پآنها از خانواده Araceae هستند که شامل گلهایی مانند آنتوریوم و کالادیوم می باشد. این گل افسانه ای از بالای یک ساقه ضخیم شکوفا می شود و به شدت شبیه کاغذ نورد شده به شکل شیپور است. گروهی از شیپوری های زرد می‌توانند افزودنی فوق‌العاده برای باغ باشند و در تزئین خانه مورد علاقه مطلق هستند.

10. پرنده بهشتی

نام رایج این گل «پرنده بهشتی» است. این گل منحصر به فرد شبیه پرنده واقعی بهشت ​​است. شکل غیر معمول و رنگ های درخشان این گل آن را به گل مورد علاقه طراحان تبدیل کرده است.

11. گل نرگس

گل نرگس

یکی از رنگ های بسیار زیبای دسته گل نرگس رنگ زرد افتابی آن است که نماد شروعی دوباره و تولد می باشد و انتخابی محبوب و بسیار مناسب برای دسته گل ها در فصل بهار می باشد.

در بسیاری از موارد از گل نرگس زرد برای هدیه به جشن نوزادی و یا شروع فصل های جدید استفاده می کنند.

12. گل لاله زرد

گل لاله یکی از انواع گل های زرد می باشد و یکی از انتخاب های کلاسیک برای افرادی است که قصد دارند گل زردی را به فردی هدیه دهند. این گل میتواند نماد دوستی، صداقت و شادی باشد که در بسیاری از انواع دسته گل ها، باکس گل ها و سبد های گل قرار گرفته است.

آیا میدانستید :

به گفته ویکتوریایی‌ها، دادن لاله‌های زرد به کسی نمادی از این است که بگوییم “در لبخند آنها نور خورشید وجود دارد”. لاله های زرد می دادند تا لبخند به لب کسی بیاورد.

13. گل پیونی زرد

گل صد تومانی بومی آسیا، جنوب اروپا و شمال غرب آمریکا است. گل صد تومانی نماد ثروت، شانس و خوشبختی است و نشان دهنده ظرافت و متانت است. آنها در سایه هایی مانند قرمز، سفید و زرد هستند.

14. یاسمن زرد

یاسمن زرد درختچه ای همیشه سبز و ایستاده تر از زیتون می باشد و بومی مناطق قفقاز، ایران،مدیترانه و ترکمنستان هستند که برای کاشت در باغ ها و پارک ها میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

معمولا از گل یاس زرد میتوان در کنار دیواره های مزارع نیز استفاده کرد زیرا موجب عقب نشینی خرگوش های صحرایی و کپک ها می شود.

15. ادریسی زرد

گیاه هورتانسیا زرد بومی آمریکای شمالی است و در کشورهایی مانند کره، اندونزی و چین موجود است. از ادریسی زرد اغلب برای عروسی استفاده می شود. برای ابراز قدردانی استفاده می شود.

16. سنبل زرد

سنبل‌ها گل‌هایی هستند که دارای رایحه‌ای منحصربفرد و معانی گلی خاص به رنگ‌هایشان هستند. سنبل زرد نشان دهنده حسادت است.

17. ژربرا زرد

گل زرد ژربرا همه چیز در مورد نشاط است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *