معرفی گیاه

مفهوم گل های بنفش

گلهای بنفش

آیا به دنبال راهی برای شکوفا کردن باغ خود در بهار هستید؟ گل های بنفش می توانند دقیقا همان چیزی باشند که شما به دنبال آن هستید. این ترکیب کم نگهداری از گیاهان یکساله و چند ساله در انواع رنگ های تیره و شیرین وجود دارد که به خوبی در کنار هم کاشته شده اند یا با رنگ های دیگر مخلوط شده اند.

در زیر لیستی از گیاهان بنفش برای رشد آورده شده است که شامل نام گل های بنفش به معنای گل های بنفش است.

معنی و نماد گل های بنفش

گل های بنفش با سلطنت، اشراف و ثروت همراه هستند. آنها همچنین نماد قدرت، عزت و ظرافت هستند. در برخی از کشورها از گل های بنفش در مراسم مذهبی به نشانه عزاداری استفاده می شود.

با کوتاه‌تر شدن دما و روزها، گل‌های بنفش برای روشن‌تر کردن روزتان ظاهر می‌شوند! سعی کنید یک گلدان از آنها را روی میز قرار دهید تا سوپ کدو تنبل خود را متضاد کنید یا آنها را در یک دسته گل عروسی برای یک پالت پاستل قرار دهید.

سنبل وحشی (Dichelostemma capitatum) – سنبل وحشی بومی کالیفرنیا است، گیاهی مقاوم به خشکی است که در علفزارهای سراسر ایالت رشد می کند. برای باغ ها عالی است، زنبورها را به خود جذب می کند و به توجه بسیار کمی نیاز دارد. گل نماد ورزش یا بازی و پایداری است

شمعدانی ها گیاهان محبوب باغ هستند. آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها هستند، بنفش یک انتخاب محبوب است. شمعدانی ها نماد سلامتی زنانه، باروری، عشق و محافظت هستند.

یاس بنفش (Syringa vulgaris): یاس بنفش گلهای بنفش کوچکی تولید می کند که به صورت توده های متراکم روی بوته رشد می کنند. این نماد تولد دوباره است و اغلب با عید پاک مرتبط است. یاس بنفش رایحه ای معطر دارد و اغلب در باغ ها و دسته گل های تزئینی یافت می شود.

گل های بنفش تابستانی

چه در کنار استخر استراحت کنید یا از گرما در خانه ای با تهویه مطبوع پنهان شوید، می توانید از گل های بنفش رنگی که در این فصل ظاهر می شوند لذت ببرید. گونه هایی بکارید که پروانه ها را در باغچه شما جذب می کنند یا دسته گلی برای قرار دادن روی میز شام به عنوان دکور ایجاد می کنند.

در اینجا چند گیاه گل بنفش وجود دارد که باغ تابستانی شما را درخشان می کند و می توانید آنها را در هر گل فروشی تهیه کنید.

گل هورتانسیا

Hydrangea (Hydrangea) – نام hydrangea از دو کلمه “hydro” و “angeion” گرفته شده است که در یونانی به معنای ظرف آب است. این به این دلیل است که آنها در مکان های مرطوب رشد می کنند و برای نگهداری آب خوب هستند. هورتانسیا در عروسی ها محبوب است و نماد قدردانی و احساس است. | معرفی و نماد گل هورتانسیا یا ادریسی |

ارکیده زنبور عسل (Bee Orchid) – ارکیده زنبور عسل که به درستی نامگذاری شده است، به نظر می رسد که زنبوری از گلبرگ های بنفش خود بیرون می آید. نام علمی آن ophrys apifera است. این گیاه خود گرده افشان است و به راحتی از طریق هزاران دانه ریز خود پخش می شود.

Calla Lily: نیلوفرهای Calla گل هایی به شکل قیف هستند که در رنگ های مختلفی وجود دارند، بنفش یک انتخاب محبوب است. نام این گل از کلمه یونانی calla به معنای زیبا گرفته شده است. نیلوفرهای بنفش نشان دهنده جذابیت و اشتیاق هستند و باید به شخصی داده شوند که به شدت به او احساس می کنید.

لیسینتوس : همچنین به عنوان یک جنس بلبل تگزاس یا دشت چمن شناخته می شود و یک سرده جدیدتر به حساب می آید. شبیه به گل رز، لیزیانتوس اغلب در دسته گل عروسی استفاده می شود. گفته می شود که به دلیل توانایی آنها در رشد در مکان های دشوار، نمادی از بالا رفتن از اطراف شما هستند | آشنایی و معرفی گل لیسیانتوس

گل‌های بنفش این توانایی را دارند که جلوه‌ای زیبا را به هر مکانی اضافه کنند. رویدادهای خود را با گل های بنفش و سرخابی عمیق برای حضور سلطنتی یا تأثیر آرام بخش پر کنید. مهم نیست که مناسبت باشد، مطمئن باشید که تناسب کامل را پیدا خواهید کرد. یک دسته گل بنفش همیشه بیانگر است.

منبع : What do Purple Flowers Mean

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *